Arkadaşlar Kontor Yükleme ile ilgili faydalı bi bilgi(online işlem)

Sponsorlu Bağlantılar

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Kontor Yükleme ile ilgili faydalı bi bilgi(online işlem)
geçenlerde 100 konyor almıştım kazırken fazla kazımışım ve bunun sonucunda kontoru yükleyemedim turkcellin sayfasında dolanırken bi şey farkettim KONTOR ŞİFRESİNİN RAKAMLARI OKUNAMAZ OLSA DA ALTI TANESİNİ GİREREK TE kontor yükleye biliyomuşuz altı numaranın sıralı olması gerekmiyo buraya da online işlemi tıklayarak ulaşa bilirsiniz yapmanız gereken kontor seri no girip okunaklı olan 6 kontor şifresini girmek ha diyeceksiniz benim tele nasıl yüklenecek öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekecek
1. online işlem(tıkla)
2.tel. no gir
3.süper şifre(eğer süper sifreniz yoksa şifre yazıp 2222 gönder)
sistemde yaralı bi çok bilgi var mesela kaç kontorunuz var hangi tarifedesiniz ne kadar kontor transfer ettiniz
Kontör yüklemesi sırasında yanlış şifre girişinden dolayı oluşan kart blokesini buradan çözebilirsiniz.
daha bunlar gibi yararlı pek çok seçenek var Maxicep üyelerine duyrulur:megafon:

• Beğen
Tepkiler: bela2799, oqünqün, kubraerce ve 1 kişi daha

kurtoglu87

Üye
bilgim var dı kardes yinede sagolasın

Lion Heart

Lion Heart

Üye
geçenlerde 100 konyor almıştım kazırken fazla kazımışım ve bunun sonucunda kontoru yükleyemedim turkcellin sayfasında dolanırken bi şey farkettim KONTOR ŞİFRESİNİN RAKAMLARI OKUNAMAZ OLSA DA ALTI TANESİNİ GİREREK TE kontor yükleye biliyomuşuz altı numaranın sıralı olması gerekmiyo buraya da online işlemi tıklayarak ulaşa bilirsiniz yapmanız gereken kontor seri no girip okunaklı olan 6 kontor -ni girmek ha diyeceksiniz benim tele nasıl yüklenecek öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekecek
1. online işlem(tıkla)
2.tel. no gir
3.süper şifre(eğer süper sifreniz yoksa şifre yazıp 2222 gönder)
sistemde yaralı bi çok bilgi var mesela kaç kontorunuz var hangi tarifedesiniz ne kadar kontor transfer ettiniz
Kontör yüklemesi sırasında yanlış şifre girişinden dolayı oluşan kart blokesini buradan çözebilirsiniz.
daha bunlar gibi yararlı pek çok seçenek var Maxicep üyelerine duyrulur:megafon:
aynı şey başıma gelmişti gerçekten çok faydalı bir bilgi.

imece iletişim

imece iletişim

Üye
teşekürlerrr

Ozan

Ozan

Admin
Bilgi için teşekkürler

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
    Konu Sahibi