arkadaslar kızılotesı calısmıyor.........

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar kızılotesı calısmıyor.........
evet arkadaslar n73 telefonumda kızılotesı calısmıyor kızılotesını actıgımda kızılotesı etkın dıyor hatta ekranda sımgesıde cıkıyor ama calısmıyor neden kaynaklanıyor acaba bu sorun donanımsal mı yoksa yazılımdan mı kaynaklanıyor eger yazılımdan olursa tekrardan cıhazı guncellesem duzelme ımkanı varmı arkadaslar........

Symbianist

Symbianist

Üye
Neden olduğunu güncelleme yapmadan anlayamazsın

BrainFree

BrainFree

Üye
sen kızılötesiyle neişln var :D
İrremote mi lazım

u_cosar

u_cosar

Üye
donanımsal olabilir teknik servise bir götür değiştirsinler

Symbianist

Symbianist

Üye
Yapılır mutlaka ama astarı yüzünden pahalıya gelir.

BrainFree

BrainFree

Üye
Neyse sen o tam sürümü kullanırsın yine kardeşinde felan v3 telefon varsa çök hemen ben öneririm :D

ibrother

ibrother

Üye
ÇÖZÜM BUDUR: AYNISI BENIM BAŞIMA GELDI SORUN NE bILIYOR MUSUN. Sorun kızıl ötesinin önündeki saydam olmayan korumada. Büyük ihtimal kasası değişmiştir. Sen kızıl ötesinin önündeki siyah korumayı kaldır öyle dene. Bide irremote programını ayarlardan method6.yap.

Symbianist

Symbianist

Üye
Çok severdim o irremoteu hatta 680 tane kodunu indirip paylaşmiştim da kimse sallamamısti. Ben çok eğlendim o program sayesinde. Gittiğim yerde tv karıştırıyordum. Millet şaşırıyordu.

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
Yapılır mutlaka ama astarı yüzünden pahalıya gelir.

valla orasını bılmıyorum kardes gıttıgım telefoncu yapılmaz dıyor

----------Eklendi @ 10:58:56 ---------- Yazıldı @ 10:57:49 ----------

Neyse sen o tam sürümü kullanırsın yine kardeşinde felan v3 telefon varsa çök hemen ben öneririm :D

keske kardeşım olsada coksem :) ama yok maalesef

----------Eklendi @ 11:01:26 ---------- Yazıldı @ 10:58:56 ----------

ÇÖZÜM BUDUR: AYNISI BENIM BAŞIMA GELDI SORUN NE bILIYOR MUSUN. Sorun kızıl ötesinin önündeki saydam olmayan korumada. Büyük ihtimal kasası değişmiştir. Sen kızıl ötesinin önündeki siyah korumayı kaldır öyle dene. Bide irremote programını ayarlardan method6.yap.

kardes o sıyah korumayı nasıl kaldıracam yazarmısın ben on kapagı cıkardıgımda yanda duran korumayı nasıl cıkaracam bılmıyorum.,..

----------Eklendi @ 11:03:53 ---------- Yazıldı @ 11:01:26 ----------

Çok severdim o irremoteu hatta 680 tane kodunu indirip paylaşmiştim da kimse sallamamısti. Ben çok eğlendim o program sayesinde. Gittiğim yerde tv karıştırıyordum. Millet şaşırıyordu.

bende sevıyorum kullanmasını bır yere gıttım mı mutlaka televızyonla oynarım mıllet hep korkar bu televızyona ne oldu durduk yerde dıye :)

BrainFree

BrainFree

Üye
Varya arkadaşlarını felan korkutaacn braz sonra televizyonu birden a.acan kapatacan kanal değlşecek :D :d:

ibrother

ibrother

Üye
telefoncuya git sana kasayı açsın ordan çıkarırsın. Sende tornavidasi varsa açabiliyorsan aç çıkar. Telefoncu 3- 4 liraya açar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt