Arkadaşlar karar veremedim yardım edin :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersencelal

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar karar veremedim yardım edin :)
Arkadaşlar kafaya koydum telefon alcam ama HTC Salsa ile Samsung Galaxy W i8150 arasında kaldım samsung salsadan neredeyse 2 kat daha iyi telefon ama Samsung markası beni korkutuyor.İnternette çok sorun yaşayan ve servisin ilgilenmediğini gördüm.Aynı şekilde samsungun çamaşır makineside hatalı çıkmıştı ve servis çok sorun çıkardı.Ne yapmalıyım lütfen yardım edin :)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Valla hocam elektronik cihaz biraz da şans işi bildiğiniz üzere ben olsam Samsung Galaxy W i8150 alırdım :) Ki bunu almanız çok daha iyi çok daha üstün bir model Salsa modelinden.

ersencelal

Üye
    Konu Sahibi
Aynen şans işi bir şansımı deniyim :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Valla hocam elektronik cihaz biraz da şans işi bildiğiniz üzere ben olsam Samsung Galaxy W i8150 alırdım :) Ki bunu almanız çok daha iyi çok daha üstün bir model Salsa modelinden.

katılıyorum.

Kerim.

Kerim.

Üye
galaxy w al veya başka tellere bak.

-Emre

-Emre

Üye
biraz çıtayı yükseltip xperia sola alabilirsin.

- - - Eklendi - - -

Ama galaxy w de iyidir :)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
bencede xperia sola al hocam .yinede karar senin.

abandonware

abandonware

Üye
illa ikisindenbirini alacaksan wonder al fakat benim sana tavsiyem 200 tl daha ekleyip xperia sola alman

- - - Eklendi - - -

O fiyat beni aşar hocam :)

700 tl veriyorsun bi' 200 tl mi katamayacaksın :)

ersencelal

Üye
    Konu Sahibi
illa ikisindenbirini alacaksan wonder al fakat benim sana tavsiyem 200 tl daha ekleyip xperia sola alman

- - - Eklendi - - -

700 tl veriyorsun bi' 200 tl mi katamayacaksın :)

Valla çıkıp çıkabilecek o kadardı ve galaxy w yi aldım nokia 6303 den sonra çok iyi geldi ya memnunum bana yeter herhalde yardımlarınız için teşekkürler ;)

abandonware

abandonware

Üye
Valla çıkıp çıkabilecek o kadardı ve galaxy w yi aldım nokia 6303 den sonra çok iyi geldi ya memnunum bana yeter herhalde yardımlarınız için teşekkürler ;)

hayırlı olsun inş zperia sola ile kafanı karıştırmamışımdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt