arkadaşlar JAR uzantılı FLASH PLAYER lazım!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cezafaruk1907

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar JAR uzantılı FLASH PLAYER lazım!!!!
arkadaşlar jar uzantılı flash player lazım lütfen yardımcı olunn!!

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 1929612

celibar

celibar

Üye
Piyasada yok sanırım.bazı java işletim sistemlerinde mevcut fakat program olarak dağıtımı yok.

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
arkadaşım nokia n serisin de flash player var ama ayrıca indirilemiyor .Bi de sadece pocket pc ler için flash player var

polat_2781

Üye
indirdimmde nasıl yükleniyo bilmiyom

kinng

kinng

Üye
hocam bosuna arama oyle bisi yok ama video falan seyretmek istiyosan bolt diye bi mobil java tarayıcı var onu öneririm

bardanbardan

Üye
hocam bosuna arama oyle bisi yok ama video falan seyretmek istiyosan bolt diye bi mobil java tarayıcı var onu öneririm

peki kardeşim mesela trident w-t3 için hangi bolt u indircez bi sürü versiyonu var..yardımcı olursan çok sevinirim

kinng

kinng

Üye
peki kardeşim mesela trident w-t3 için hangi bolt u indircez bi sürü versiyonu var..yardımcı olursan çok sevinirim

eger dedigin telde java destegi varsa bolt 1.62 yi indir onda video seyrediliyo bende o var

emrah68

Üye
tüm cin telefonlarına uyuyor arkadaşlar vertice vifi 600 var bendede diyer arkdaşlarımın telinede yukledim eminim ki w-t3 de uyar
Bolt Tarayıcı 1.7.jar

place3461

place3461

Üye
Arkadaşım benim telefon sony ericsson k790i neden video izleyemiyorum bolt tarayıcı ile bortwizart i aç diye bi sey gördüm bu sitede ama anlamadim yardımcı olur musun?

--------------- Ekleme ---------------

Ben 2.31 sürümlüsünü indirdim acaba burda mi sorun ...

SaWLeaDeR

SaWLeaDeR

Üye
banada lazım 6300

sercan9992

sercan9992

Üye
benim samsung star wifi var ordan 3GP sistemli videoları seyredebiliyorum,bide youtubedan diğer sitelerden seyredemiyorum flash javaya göre yok maalesef:(

xpolat673

Üye
slm.arkadaşlar ben bolt indirdim kurdumda buraya kadar herşey normal ama disconned failed diye hata verdi napcamki?

eRDiiL

eRDiiL

Üye
slm.arkadaşlar ben bolt indirdim kurdumda buraya kadar herşey normal ama disconned failed diye hata verdi napcamki?

bolt kapanmıştı maalesef ve bildiğim kadarıyla hala kullanılamıyor ama ileride belki açılır gene

Üst Alt