Arkadaşlar hafıza kartı hakkında yardıma ihtiyacım var yardım edermisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayuce

ayuce

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hafıza kartı hakkında yardıma ihtiyacım var yardım edermisiniz ?
Arkadaşlar hafıza kartımı bilgisayarda açamıyorum.açılcağına hafıza kartı biçimlenmemiş hafıza kartı biçimlendirilsinmi diyor.benimde içinde çok sevdiğim resimlerim var onları kurtarmak istiyorum :(

aytekin52

aytekin52

Üye
bilgsayrda denedin mi

ayuce

ayuce

Üye
    Konu Sahibi
evet bilgisayarda denedim

mKcReat!Ve

mKcReat!Ve

Üye
kardeş benimde bir zamanlar öyle oluyodu ilk taktığımda hep hafıza kartı biçimlendirilsinmi diyordu ikinci takışımda açıyordu ama şimdi öyle bir sorunum yok

.::Burgess::.

.::Burgess::.

Üye
Hafıza kartı okuyucu, USB kablosu, Pc Bluetooth fln hepsini deneyerek pc de açmayı deneyebilirsin yada dosya yöneticisi bir program fln dene Fxplorer gibi

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Benim telefonda da 'Hafıza kartı biçimlendirilsin mi?'' sorusu çıkmaya başlamıştı son zamanlar istersen bilgisayar da biçimlendirmeyi dene ya da en iyisi bir Card Reader al resimlerini bilgisayarına at sonra telefona format çek (*#7370# tuşla kendisi soracaktır zaten) telefon açıldıktan sonra telefondan hafıza kartını biçimlendir ve son olarak Card Reader'dan resimleri telefona at..

ayuce

ayuce

Üye
    Konu Sahibi
bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar

recep6885

Üye
:bilmmslm arkadaşlar benim hafıza kartımda önemli resimlerim var kartı ne telefon nede pc okuyor kartın içindeki resimleri kurtarmam için ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim hemde çok sevinirim :bilmm

güli54

Üye
selam.. ben 1 ay önce 5800 aldım pc den tele şarkı atmaya çalışıyorum fakat aygıtta yeterli yer yok diyor toplasanız içinde 40 şarkı var bluetooth la atıldı hepsi ve tek bir şarkıyı bile kabul etmiyor pc den _? nedeni ne olabilir bilginiz varmı?

çılgınyk

Üye
telden mesallara gır ordan secenekler de ordan ayarlara tıkla sonra diger tıkla orayı hafıza kartı yap olmadıysa kamereradan dene kamerayı ac ayarlara tıkla hafıza kartını sec su anda tel bluetooth la alır gelelım ıkıncı soruna tel pcden sarkı almıyor hafıza kartı varmı takılımı telde zaten hafıza kartı takılı olmadan telefon hafızası nın o kadar sarkı alması bıle ınandırıcı karrdes baglantıya gır telden ordan usb ye gır orayı veri depolama yap ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt