Arkadaşlar Galaxy SII ve SIII'üne Modern Combat 3'ü yükleyip çalıştırabilen var mı ?

• 29 Eylül 2012
  • 6893 Okunma
  • 17 Cevap

1. arkadaşlar bildiğiniz gibi samsung s3 sahiplerine 3 tane oyunu ücretsiz olarak sundu ve bunlar Asphalt 7,Shadowgun ve Modern Combat 3'tü Asphalt 7 yi ve Shadowgun'da bir sorun yok fakat Modern Combat 3'ü indirip datalarını wi-fi üzerinden indirmeme rağmen oyuna girince lisans kontrolünden sonra oyundan atıyor bunun nedenini bilen birisi var mı ? aynı şey note ve s2'de de vardı ama note ve s2'deki apkler c r a c k'li olduğundan açmadığını düşünüyordum,şimdi samsung'un bize verdikleri lisanslı orijinal apk'ler olmalarına ragmen oyun çalışmıyor

dikkatimi çeken şey ise bu oyun sadece Samsung Apps'ta var Mağazada falan bu oyunu bulamıyorum :(

Yazan: avcitalip
  2. Mağazada hala mevcut olması lazım. Öncelikle modern combat 3 ü tamamen sil. Datalarıyla beraber. Sonra telefon dilini amerikan ingilizcesi yap. Tekrar indir dosyalarını. Bu sefer açılacaktır...

3. indir datayıda indir ilk girişinde telefonun dil ayarlarından ingilizce(uk) yap :)

4. bende de son sürümde hata veriyordu United Kingdom değilde United States yapınca düzeldi :) Türkçe yapınca ise açılmıyor :D

5. samsung appstanmı indirdiniz bedava şekilde? ben rom atarken samsung apps ile smart sinema uygulamalarını kaldırdım telefondan işe yaramıyorlar filmlere para bayılamam applarda google store da var diye. o zaman geri yüklerim böyle brşey varsa

6. evet,Samsung Apps'tan indirdim orada mağazadaki uygulamaların bazılarıda bedava ve lisanslı :oke:

- - - Eklendi - - -

Tamam,United States Yaptım Açtı Teşekkür ederim,Konuyu Bir Zahmet Kilitlersin Artık :ehe birde ben BF3'ü bulamadım onu nereden indiriyorsunuz ? onada bir açıklık kazandıralım öyle kilitlersin olur mu :oke:

7. BF3 hangi oyun ya? :D Battlefield 3 mü? :D

8. he ya knk :ehe,bir türlü bulamadım birisi tam bir savaş simulasyonu diyordu kimdi o ya,şimdi aklıma gelmedi :(

9. Battlefield 3 android için çıktımı? o_O

10. Asphalt 7 nerden yükledin kardeş benim denemediğim apk kalmadı

11. s3 aspalt 7 sorunsuz çalısıyor samsung appden indirince

12. evet Asphalt 7'yi Samsung Apps'tan indirince sorunsuz çalışıyor üstelik s3 kullanıcılarına bedava :ehe,MC3 dil Türkçe'yken Açılmıyor bir kereye mahsus dilinizi United States English Yapın oyuna girin bir chekpoint'den geçene kadar oynayın sonra oyundan çıkın dilinizi tekrar Türkçe yapın sorun kalmıyor :evet:

- - - Eklendi - - -

senin imza bana bir yerlerden tanıdık geliyor ama :ehe

- - - Eklendi - - -

Samsung Apps'a gir oradan indir s3 kullanıcılarına bedava hem :oke: Lisanslı oyun yani :evet:

13. S3te süper çalışıyor

14. ashalt 7 yeni mi düstü samsung marketine?Sürümü kaç talip kardesim?

15. haberiniz yokmu yahu ?,bedavaya son sürüm :evet

s3 sahiplerine shadowgun,asphalt 7,modern combat 3 oyunları bedava :oke:

16. shadowngun tamamda mc3,asphalt 7 yeni gelmiş demek ki :hmmm.Rica etsem uygulama yöneticisinden sürüm numarasini bakarmısın?Ona göre akrabama gidip wifi"den hortumlayayayım :kıskıs: .Ben THR"nin paylastığını oynuyorum aylardır 1.0 hd sürümü bendeki :ehe: .Buarada offical jb geldimi TÜRKİYE'MİZE?

17. Asphalt 7'nin sürüm numarası : 1.0.2
    MC3'ün sürüm numarası : 1.0.4
    shadowgun'un sürüm numarası : 1.1.2

git hortumla wi-fi'den :kıskıs:

Türkiye'ye Official JB henüz gelmedi,ama ben Almanya'ya falan gelince odinden rom atıcam :) Almanya Romunda Türkçe var çünki :ehe

- - - Eklendi - - -

bu arada bu oyunlar Samsung Apps'ta bedava :oke:

18. valla bende galaxy s2 de dedıgın butun oyunları oynuyorum

Yüklüyor...
14/11/2018 - 15:16