Arkadaşlar Galaxy SII ve SIII'üne Modern Combat 3'ü yükleyip çalıştırabilen var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Galaxy SII ve SIII'üne Modern Combat 3'ü yükleyip çalıştırabilen var mı ?
arkadaşlar bildiğiniz gibi samsung s3 sahiplerine 3 tane oyunu ücretsiz olarak sundu ve bunlar Asphalt 7,Shadowgun ve Modern Combat 3'tü Asphalt 7 yi ve Shadowgun'da bir sorun yok fakat Modern Combat 3'ü indirip datalarını wi-fi üzerinden indirmeme rağmen oyuna girince lisans kontrolünden sonra oyundan atıyor bunun nedenini bilen birisi var mı ? aynı şey note ve s2'de de vardı ama note ve s2'deki apkler c r a c k'li olduğundan açmadığını düşünüyordum,şimdi samsung'un bize verdikleri lisanslı orijinal apk'ler olmalarına ragmen oyun çalışmıyor

dikkatimi çeken şey ise bu oyun sadece Samsung Apps'ta var Mağazada falan bu oyunu bulamıyorum :(

furkey

Üye
Mağazada hala mevcut olması lazım. Öncelikle modern combat 3 ü tamamen sil. Datalarıyla beraber. Sonra telefon dilini amerikan ingilizcesi yap. Tekrar indir dosyalarını. Bu sefer açılacaktır...

enterneoll

enterneoll

Üye
indir datayıda indir ilk girişinde telefonun dil ayarlarından ingilizce(uk) yap :)

PriZm

PriZm

Üye
indir datayıda indir ilk girişinde telefonun dil ayarlarından ingilizce(uk) yap :)
bende de son sürümde hata veriyordu United Kingdom değilde United States yapınca düzeldi :) Türkçe yapınca ise açılmıyor :D

yusuf011

Üye
samsung appstanmı indirdiniz bedava şekilde? ben rom atarken samsung apps ile smart sinema uygulamalarını kaldırdım telefondan işe yaramıyorlar filmlere para bayılamam applarda google store da var diye. o zaman geri yüklerim böyle brşey varsa

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
samsung appstanmı indirdiniz bedava şekilde? ben rom atarken samsung apps ile smart sinema uygulamalarını kaldırdım telefondan işe yaramıyorlar filmlere para bayılamam applarda google store da var diye. o zaman geri yüklerim böyle brşey varsa

evet,Samsung Apps'tan indirdim orada mağazadaki uygulamaların bazılarıda bedava ve lisanslı :oke:

- - - Eklendi - - -

bende de son sürümde hata veriyordu United Kingdom değilde United States yapınca düzeldi :) Türkçe yapınca ise açılmıyor :D

Tamam,United States Yaptım Açtı Teşekkür ederim,Konuyu Bir Zahmet Kilitlersin Artık :ehe birde ben BF3'ü bulamadım onu nereden indiriyorsunuz ? onada bir açıklık kazandıralım öyle kilitlersin olur mu :oke:

PriZm

PriZm

Üye
BF3 hangi oyun ya? :D Battlefield 3 mü? :D

saruman_me

saruman_me

Üye
Asphalt 7 nerden yükledin kardeş benim denemediğim apk kalmadı

SilentOne

SilentOne

Üye
s3 aspalt 7 sorunsuz çalısıyor samsung appden indirince

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

evet Asphalt 7'yi Samsung Apps'tan indirince sorunsuz çalışıyor üstelik s3 kullanıcılarına bedava :ehe,MC3 dil Türkçe'yken Açılmıyor bir kereye mahsus dilinizi United States English Yapın oyuna girin bir chekpoint'den geçene kadar oynayın sonra oyundan çıkın dilinizi tekrar Türkçe yapın sorun kalmıyor :evet:

- - - Eklendi - - -

senin imza bana bir yerlerden tanıdık geliyor ama :ehe

- - - Eklendi - - -

Asphalt 7 nerden yükledin kardeş benim denemediğim apk kalmadı

Samsung Apps'a gir oradan indir s3 kullanıcılarına bedava hem :oke: Lisanslı oyun yani :evet:

saynesim

saynesim

Üye
S3te süper çalışıyor

PremiumWork

PremiumWork

Üye
ashalt 7 yeni mi düstü samsung marketine?Sürümü kaç talip kardesim?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
ashalt 7 yeni mi düstü samsung marketine?Sürümü kaç talip kardesim?

haberiniz yokmu yahu ?,bedavaya son sürüm :evet

s3 sahiplerine shadowgun,asphalt 7,modern combat 3 oyunları bedava :oke:

PremiumWork

PremiumWork

Üye
shadowngun tamamda mc3,asphalt 7 yeni gelmiş demek ki :hmmm.Rica etsem uygulama yöneticisinden sürüm numarasini bakarmısın?Ona göre akrabama gidip wifi"den hortumlayayayım :kıskıs: .Ben THR"nin paylastığını oynuyorum aylardır 1.0 hd sürümü bendeki :ehe: .Buarada offical jb geldimi TÜRKİYE'MİZE?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
shadowngun tamamda mc3,asphalt 7 yeni gelmiş demek ki :hmmm.Rica etsem uygulama yöneticisinden sürüm numarasini bakarmısın?Ona göre akrabama gidip wifi"den hortumlayayayım :kıskıs: .Ben THR"nin paylastığını oynuyorum aylardır 1.0 hd sürümü bendeki :ehe: .Buarada offical jb geldimi TÜRKİYE'MİZE?

Asphalt 7'nin sürüm numarası : 1.0.2
MC3'ün sürüm numarası : 1.0.4
shadowgun'un sürüm numarası : 1.1.2

git hortumla wi-fi'den :kıskıs:

Türkiye'ye Official JB henüz gelmedi,ama ben Almanya'ya falan gelince odinden rom atıcam :) Almanya Romunda Türkçe var çünki :ehe

- - - Eklendi - - -

bu arada bu oyunlar Samsung Apps'ta bedava :oke:

GrknYavas

GrknYavas

Üye
valla bende galaxy s2 de dedıgın butun oyunları oynuyorum

Üst Alt