arkadaşlar fliptfont yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agabeyi741

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar fliptfont yardım!
arkadaşlar flipfont uygulamasını kullanıodum telefonum e71. uygulamayı kullanırken şarjın hızlı tükendiğini farz ettim. şarj flipfontdan mı kanaklanıo yoksa başka bişey mi ardır şarjıın hızlı tükenesinde??

Ugurxl

Ugurxl

Üye
olabilir benim telefonunda şarjı az gitmeye başladı bi kac gündürde ben kullanıyordum bu yazıyı okuyunca jeton düştü

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
FlipFont Uygulamasının Yan Etkisi Bu Malesef. Bunun Yerine Font Router Man Var Onu Kullan..

Havvali

Havvali

Üye
*.ttf leri düzenleyebilecegimiz bi program vs var mı? Şimdiden teşekkür ederim :)
Nedense konu açamıyorum ya üyeliğimde sorun var ya da tarayıcımda...

- - - Eklendi - - -

heycanla bekliym yardımlarınızı...

- - - Eklendi - - -

tamam duzenleme programını buldum...

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
Geçmiş olsun iyi forumlar..
Düzenleme programının adını buraya geçmeniz, ileride çözüm arayan arkadaşlara ışık tutabilir.

Havvali

Havvali

Üye
hayır arasında dağlar kadar fark var xplore de sadece hex var ama bu mobilhex hexden öte bişey...

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
hmm. Denemem lazım..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
En İyi ttf Düzenleme Pcde Olanı.

O-Xan

O-Xan

Üye
Benim E63'de kullanıyorum yan etkisini görmedim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hex editten, ttf edltten başka ne işe yarıyor?

Ben Kendi Adıma Şöyle Söyleyim :)
S60v3 Serisine (Diğer Sürümler S^3 Ve S60v5 De Doğru Düzgün Çalışmamakta) Çıkarılmış En İyi En Akıllıca Yapılmış Python Programı :)

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
Ben Kendi Adıma Şöyle Söyleyim :)
S60v3 Serisine (Diğer Sürümler S^3 Ve S60v5 De Doğru Düzgün Çalışmamakta) Çıkarılmış En İyi En Akıllıca Yapılmış Python Programı :)

hmm kesinlikle denemek lazım o zaman :)
Ben python'u bu zamana kadar sms flood, idesigner bi de zntxhan için kullandım. yeni bir şeyler denemek sıkıcı olmaz :) yorumlar içln teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt