arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var :(

Sponsorlu Bağlantılar

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var :(
arkadaşlar office acces dosyası bozuldu dosyama giremiyorum

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
microsoft office yi sil baştan yükle

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
başka pc lerde de denedim aynı dosyayı ve buna benzer diğer dosyaları açıyor ama kardeş

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
office access bozulmamış senin dosya bozulmuş ya da program o dosyanın yerini bulamıyor :oke:

- - - Eklendi - - -

Sanırım sen o dosyayı unutacaksın :(

- - - Eklendi - - -

dur dur.Aslında bir çözüm var :)
Sen office 2003 sürümünü kullanıyorsun ama açmaya çalıştığın dosya sanırım 2007 ya da 2010 sürümü ile yapılmış.Sen o dosyayı sadece açmak istiyorsan office 2010 powerpoint wiewer yüklemen yeterli.Ama düzenleme yapmak istiyorsan en iyisi office 2010 indir yükle office in sitesinden.Daha sonra internette office 2010 ful yapma programı diye ara zaten bir sürü sonuç çıkar.Eminim office 2010 o dosyayı açabilir :)

• Beğen
Tepkiler: seyyid70

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yardımın için teşekkür ederim ama maalesef dosya bozulmuş.Son 1 ay ın verileri silindi.3 gün sürmez herhalde tekrardan girmem.Bilgisayarı tamirciye götürdüm yapamamışlar şu anda daha da bozulmuş.Vista kullanıyorum ve açtığım her proğram,dosya vs de BOZUK GÖRÜNTÜ hatası alıyorum . :D Vista dedim gülmeyin çalıştığım şirketin pc si :D bende win8 var

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
neyse biz elimizden geleni yaptık,umarım çözülür sorunun ;)

• Beğen
Tepkiler: seyyid70

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için teşekkür ederim ama maalesef sorun devam ediyor ama tekrardan eklemeler yapcaz artık :)

Üst Alt