arkadaşlar çok acil yardım lütfen !!! nolur...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karakurt73

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok acil yardım lütfen !!! nolur...
arkadaşlarlar ben turkcell hat kullanıyorum 5 gün önce 20 tl yükledim ama 3 içinde tl olduğu halde ne arama yapabiliyorum ne mesaj gönderebiliyorum hatta turkcell 532 müşteri hizmetlerini bile arayamıyorum lütfen yükleme yapın diyor ne yapacağımı şaşırdım :( lütfen yardımcı olun !! bekliyorum...

şimdiden tskler ..

asigsasi

asigsasi

Üye
20 tl yi yükledikten sonra nar yaptıysan müşteri hizmetlerini arayaman kaç tl nin kaldığını sorguladınmı *123# yi tuşla

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
hıcbsey anlamadım sorguladıktan sonra 20 tl hala duruyor mu da arayamıyosun
yoksa bakıyen gıttı de mı arama yapamıyosun

karakurt73

Üye
    Konu Sahibi
20 tl yi yükledikten sonra nar yaptıysan müşteri hizmetlerini arayaman kaç tl nin kaldığını sorguladınmı *123# yi tuşla

evet genç nar yaptım hatta 3 gündür kullanıyordum ne oldu ki böyle olmuş *123# yi de tuşladım ama hepsi kampanya ya gittiği için -7,82 kalmış ne yapmalıyım ???

----------Eklendi @ 20:14:41 ---------- Yazıldı @ 20:10:22 ----------

hıcbsey anlamadım sorguladıktan sonra 20 tl hala duruyor mu da arayamıyosun
yoksa bakıyen gıttı de mı arama yapamıyosun

hayır önce yükledim sonra genç nar yaptım hani 20 tl ye 100 tl heryöne şu anda kampanyadan 96 tl kaldığı halde arama yapamıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
mrtcn307

mrtcn307

Üye
turkcell de var mı bilmiyorum ama avea da ücretli bakiyen olmadığı zaman hediyelerini kullanamıyorsun

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
kampanyanda hala 96 tl kaldıysa turkcele dogru arayabılırsın
ama dıger turlu musterı hızmetlerını arayamazsın zaten
hıcbırı olmuyorsa baska bır telden musterı hızmetlerını ara sor ıstersen
cunku msjda atabılıyosun
ama sen atamadıgını söylemıssın .
evet genç nar yaptım hatta 3 gündür kullanıyordum ne oldu ki böyle olmuş *123# yi de tuşladım ama hepsi kampanya ya gittiği için -7,82 kalmış ne yapmalıyım ???

----------Eklendi @ 20:14:41 ---------- Yazıldı @ 20:10:22 ----------

hayır önce yükledim sonra genç nar yaptım hani 20 tl ye 100 tl heryöne şu anda kampanyadan 96 tl kaldığı halde arama yapamıyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt