Arkadaşlar ciddi yorumlarınızı bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

srkyldz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ciddi yorumlarınızı bekliyorum
Arkadaşımda kore malı samsung galaxy S4 var telefon harika android işletim sistemi. 450 liraya almış. bnde almak istiyorum. internete baktığımda aynı telefon 469 liraya var bide 699 tl ye var. sizce bunlar arasında fark olurmu kalite olarak._? yoksa her 2 side aynı fabrika çıkışı site olarakmı pahalı satılıyor. ve bu 1. sınıf replika s4 kore ler hakkında görüşleriniz neler

x-scarface

x-scarface

Üye
Fark var tabi ancak ben şahsen replika cihazın hangisi daha kalitelidir anlayamam :gul: Arkadaşının aldığı yerden alma şansın varsa oradan al? Ayrıca replika yerine üzerine az daha koyup en azından Gm discovery al derim.

mkyb

mkyb

Üye
Alma paranı çöpe atarsın.

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Arkadaşımda kore malı samsung galaxy S4 var telefon harika android işletim sistemi. 450 liraya almış. bnde almak istiyorum. internete baktığımda aynı telefon 469 liraya var bide 699 tl ye var. sizce bunlar arasında fark olurmu kalite olarak._? yoksa her 2 side aynı fabrika çıkışı site olarakmı pahalı satılıyor. ve bu 1. sınıf replika s4 kore ler hakkında görüşleriniz neler
Gmd al

MaxipmaN

Üye
gmd al geç derim

Invoke

Invoke

Üye
Bence de replika almayın.

Samet.25

replika alma 3310 al daha iyi paradan kisicam diye sagligindan olursun sar degerleri o kadar yuksekki telefonu bile eritiyor

fk555897

fk555897

Üye
Replika telefon almak paranı çöpe atmak gibi birşey. Bence en azından General Mobile Discovery gibi bir telefon almalısın.

Üst Alt