Arkadaşlar Canım Çok Sıkkın Bu Siteye girince Kendimi İyi Hissediyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Canım Çok Sıkkın Bu Siteye girince Kendimi İyi Hissediyorum
Arkadaşlar bu aralar sınavlar yazın gelmesi yazın çalışmak için iş arayacağım her yaz olduğu gibi ama gene bulamıyacağım eminim. Arkamdan konuşan arkadaş kılıklı yaratıklar. Ailevi sorunlar İnanın yazın gelmesini istemiyorum iş bulamıyorum iş yoksa sosyal hayatta yok hiç denize gitmedim biliyor musunuz hatta yüzme bilmiyorum. Hiç şehrim dışında şehir gezmelerine çıkmadım. Yazın herkes face de gezdiği yerleri resimlerken ben mal gibi onların fotolarına bakıp iç çekip beğenmekle yetiniyorum. Kısaca bu hayatta herşey para ve şanstan ibaret eee bizde de bunların biri olmadığından sosyal hayatta olmuyor. Her yaz intihar etmeyi düşünüyorum. sonra nefsime sahip çıkıp Rabbin affetmeyeceğini aklıma getiriyorum sonra vazgeçiyorum. Bu siteye girince biraz neşeleniyorum en azından. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.

codblackops2

codblackops2

Üye
Allah yardımcin olsun dostum ne diyeyim

hardal00

hardal00

Üye
Birak faceyi denizi kardesim git koyune piknik yap temiz hava al daga cik obalarda gez bundan iyi keyifmi var alla sen

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Köyüm yok ki köy olsa oooo tarlada bile çalışırım.

xmustx

xmustx

Üye
Arkadaşlar bu aralar sınavlar yazın gelmesi yazın çalışmak için iş arayacağım her yaz olduğu gibi ama gene bulamıyacağım eminim. Arkamdan konuşan arkadaş kılıklı yaratıklar. Ailevi sorunlar İnanın yazın gelmesini istemiyorum iş bulamıyorum iş yoksa sosyal hayatta yok hiç denize gitmedim biliyor musunuz hatta yüzme bilmiyorum. Hiç şehrim dışında şehir gezmelerine çıkmadım. Yazın herkes face de gezdiği yerleri resimlerken ben mal gibi onların fotolarına bakıp iç çekip beğenmekle yetiniyorum. Kısaca bu hayatta herşey para ve şanstan ibaret eee bizde de bunların biri olmadığından sosyal hayatta olmuyor. Her yaz intihar etmeyi düşünüyorum. sonra nefsime sahip çıkıp Rabbin affetmeyeceğini aklıma getiriyorum sonra vazgeçiyorum. Bu siteye girince biraz neşeleniyorum en azından. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.

hala bunları yapamadım ama bizim zamanımızda facebook bile yoktu bırak maxicepi telefonu interneti..

ishak388

ishak388

Üye
önemli değil kardeşim nefsine şeytana yenilme 'her ışıksa gerçek değil' boşver isteyen istediğini yapsın herkez kendi yaptıklarının hesabını verecek iş bulursun takma kafana yeterki ara

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar morallleriniz için

• Beğen
Tepkiler: ishak388
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Şükretmeyi bilmiyorsun bu iyi birşey değil. Sen bunları yapamıyorsun evet ama emin ol senin yerinde olmak isteyen bile binlerce insan vardır.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Emin ol bazıları sendeki doğal hayata hasret kalmış . Sanal da intihar eden çok. Şehir pis egzoz havası çekilir mi.

Ercument33

Üye
Bizde bu yollardan geçtik. Ne kadar fakirsin bilmiyorum ama git sevgilisi olmayan bir kız bul onun peşinde koş en azından bir amacın olur. Çıkarsan da bir heyecanın olur.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

muhsin13

muhsin13

Üye
arkadaşımızın sorununa gelecek olursak allah seni inandırsın çöplükte yaşsam durumumu takmam çünkü durumundan dolayı üzülümye değmez çabalayıp olmuyorsa rahtına bakıcan yüzme bilmiyorum demişsinde yahu ben daha deniz görmedim 4 yıldır çobanım bi telefon almak için bide seçimler için şehre gittiğimi hatırlıyorum ama takmıyorum ne geleceğimi nede yaşantımı hele intiharı unut cübbeli hocanın dediği gibi "işten çıktıysan parka git intihar edip cehenneme gitmekten iyidir" :)