arkadaşlar bu resim sizce fake olabilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar06288

serdar06288

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu resim sizce fake olabilirmi

yorumu siz yapın

alıntıdır

prince of hell

prince of hell

Üye
fake

FrontmaN

FrontmaN

Üye
%100 aldatmca

msw

msw

Üye
fake ...böyle şey mi olur yaa...

oteb

Üye
Eleman bayyaa iiimiş...

paratoner

Üye
it is fake yaw

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
what is this mannnnn
bu nedir ki nasıl bisey bu kesin fake dir bole bisey olmaz olamaz

eren1907

Üye
Kessin fake bu.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
%100 fake.. ;)

Sizzy

Üye
photoshop hilesi

Shadowman07

Shadowman07

Üye
ola bu ne fakedir... ya..

ekolix

Üye
hayırr.. resim içerigi gercek neden dersenız timsahın neden oldugu bılınmıyor ya boguldu cocugu yutarken yada baska bırseyden dolayı yeterınce nefes alamadıgı ıcın öldü ve cocuk da zaten sok gecırdıgı ıcın kalp krızınden sızlere ömür ve kuruyup kalan ıskeletı de zamanla ortaya cıkardılar ve ıste sonuc...

benım fıkrıme gore en mantıklı acıklaması da boyle zaten buna benzer bır olayda cuba da gerceklesmıstı ama ordakı daha ıskelet olmadan bulundu su an ne oldu o haber bılmıyorum bu da onun benzerı bır olay bence...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
What a silly image ! :eksi:

%100 Fake.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi o fake deilse benim adımda kaan deil bu kadar diim

helper007

helper007

Üye
Fakei'tir.Böyle bi şeyin olması imkansız bence

slayer

Üye
abide karizmaymış haa.. saçlar...

anduil_10

Üye
cudiiiiiiii ben bu resmi görmüştüm ;) ;;)

DefectoR

fake oğlu fake

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by ekolix@Sep 16 2005, 03:56 PM
hayırr.. resim içerigi gercek neden dersenız timsahın neden oldugu bılınmıyor ya boguldu cocugu yutarken yada baska bırseyden dolayı yeterınce nefes alamadıgı ıcın öldü ve cocuk da zaten sok gecırdıgı ıcın kalp krızınden sızlere ömür ve kuruyup kalan ıskeletı de zamanla ortaya cıkardılar ve ıste sonuc...

benım fıkrıme gore en mantıklı acıklaması da boyle zaten buna benzer bır olayda cuba da gerceklesmıstı ama ordakı daha ıskelet olmadan bulundu su an ne oldu o haber bılmıyorum bu da onun benzerı bır olay bence...
[post=166880]Quoted post[/post]​

çok mantıksız bu :nono:

DefectoR

Originally posted by ekolix@Sep 16 2005, 03:56 PM

[post=166880]Quoted post[/post]​
Nerde bu timsahın kafası, nerde bu çocuğun yüzündeki acı ifadesi???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt