Uygulama Arkadaslar bir sorunum var Allah rızası için diyorum Okul açılmadan yapayım yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

emirxlo

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bir sorunum var Allah rızası için diyorum Okul açılmadan yapayım yardım edin.
Arkadaşlar öncelikle bilenler nolur yardım etsin. Telefonumda hiçbişe calısmıyor şebeke felan sorunu vardı bende root atıcam odin le ama download yeri gelmiyor

TEL SİSTEMİ
Samsung galaxy s3 (replika)(korea)
Android 4.1.9 dan 4.2.2 çıkartıcam.

Telefonum açıkken gelmiyor kapatırken ses kısma tışı sonra ortadaki tuş sonra telefonu açma kapatma tuşuna aynı anda bastığımda açıkken değilde telefon kapalıyken şöyle bişe geliyor download değil ama

resim olarak atıyım lütfen yardım böyle bişe çıkıyor

NORMALDE ÇIKMASI GEREKEN

AMA ÇIKMIYOR ODİNLE DEVAM ETTİREBİLİRİM 4.2.2 İNDİRDİM AMA ÇIKMIYOR NOLUR YARDIM

mcnpl4

mcnpl4

Üye
replika icin 4.2.2 mi var da buldun. 4.1.9 diye bi surum de yok orda yazan gercek bilgi degil. bulduysan odinle yuklencegini sanmiyorum. resimdeki orjinal samsung ayni sey cikmasini bekleme replikadan. format at sadece baska surum olacagini sanmiyorum

emirxlo

Üye
    Konu Sahibi
replika icin 4.2.2 mi var da buldun. 4.1.9 diye bi surum de yok orda yazan gercek bilgi degil. bulduysan odinle yuklencegini sanmiyorum. resimdeki orjinal samsung ayni sey cikmasini bekleme replikadan. format at sadece baska surum olacagini sanmiyorum

şey acaba kısıtlaştırılmış erişim sorunu nedir? şebeke çekmiyorda :( yardım edermisiniz

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ilk defa duydum telefoncuya git mumkunse aldigin yere git daha iyi yardimci olur