arkadaşlar bir bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

helpmeplsoq

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bir bakarmısınız
hiphone internet ayarlarını yazarmısınız gsm avea

ben opera mini kullanıyordum facebook falan girebiliyordum fakat ayarlarla oynadım mı hatırlamıyorum artık girmiyor opera mini açılırken help version 4.2 diyor 5 i kurdum no working connection detected dedi telefonun kendi üzerinde ki facebook a giriyorum change network settings diyor bu sefer de ne yapmam lazım cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

bu arada telefonda skype twitter falan gibi şeyler de var onlardada starta basınca change network settings diyo bunlar başına gelen veya bunlar hakkında düzeltmek için bilgisi olan varmı yardım ederseniz çok sevinirim iyi forumlar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
hiphone internet ayarlarını yazarmısınız gsm avea

ben opera mini kullanıyordum facebook falan girebiliyordum fakat ayarlarla oynadım mı hatırlamıyorum artık girmiyor opera mini açılırken help version 4.2 diyor 5 i kurdum no working connection detected dedi telefonun kendi üzerinde ki facebook a giriyorum change network settings diyor bu sefer de ne yapmam lazım cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

bu arada telefonda skype twitter falan gibi şeyler de var onlardada starta basınca change network settings diyo bunlar başına gelen veya bunlar hakkında düzeltmek için bilgisi olan varmı yardım ederseniz çok sevinirim iyi forumlar

Bu ayarları denermisiniz.

Mesaj Ayarları
Server Profili
Boş Profil Seçilir
Profil Düzenle
Profil Adı: AVEA MMS
Ana Sayfa: mms.avea.com.tr/servlets/mms
Veri Hesabı: AVEA MMS
Bağlantı Tipi: HTTP
Proxy Adres: 213.161.151.201
Proxy Port: 8080
Kullanıcı Adı. mms
Şifre: mms
Bu işlemlerden sonra düzenlenen profil Etkinleştirilir.
Daha sonra Veri Hesabı oluşturulur bunun için,
Servislere girilir
Veri Hesabı
GPRS
Boş Profil seçilir
Hesap ismi: AVEA MMS
APN: mms
Kullanıcı Adı: mms
Parola: mms
Doğrulama Türü: Normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt