Telefon Tavsiyesi ARKADASLAR BILGISINE GUVENENLER YARDIM EDEBILIRMI? samsung galaxy s & Sony ericsson vivaz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

France01

Üye
    Konu Sahibi
ARKADASLAR BILGISINE GUVENENLER YARDIM EDEBILIRMI? samsung galaxy s & Sony ericsson vivaz
Degerli forum uyesi arkadaslar.
samsung galaxy s mi daha iyi yoksa sony ericsson vivaz mi?sizce hangisini tercih etmeliyim.
biri android biri symbian.yardimci olursaniz sevinirim.

DONANIM

Üye
slm ben samsun corby kullaniyorum guvenlik kodunu unuttum onu nasil kirabilirim burda bilgi vermissiniz ama sim kartini cikarin diyorsunuz benim telefonum tus kilidine girdiginde acmak icin guvenlik kodu sormuyor.. ama ben guvenlik kodumu unuttugum icin kirmak istiyorum sizin verdiginiz sifreyle kirsam telefonumdaki bilgiler gidermi bana yardimci olursaniz cok sevinirim

Lacoste

Lacoste

Üye
Galaxy s ten çok memnunum internettede yapılan araştırmalara göre galaxy s daha iyi

AYNA

AYNA

Üye
symbiana artık destek verilmiyor android gelişiyor artık ama seçim senin ama vivaz daha iyi 8mp kamera ve hd çekim modu var.bence yani..

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Samsung Galaxy S tabi ki...

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
galaxy s ama tartışmasız denemez çünkü diğerinin arkasında Sony Ericsson var onuda düşünmek lazım aslında ¿?

AYNA

AYNA

Üye
fotograf çekimi güçlü olsun diyorsan se satio..
ama bu ikisi arasında vivaz derim ben samsungları inceledim menüleri biraz gezinde sıkıldım yani çok ayrıntı yok yeni şeyler pek bulamıyorsun mesela samsung alırsan program felan bulabilcen mi onuda araştır istersen.yani bu benim yorurum genede sen bilirsin ama symbian için bir sürü program,oyun,tema mevcut..

mavrick

mavrick

Üye
fotograf çekimi güçlü olsun diyorsan se satio..
ama bu ikisi arasında vivaz derim ben samsungları inceledim menüleri biraz gezinde sıkıldım yani çok ayrıntı yok yeni şeyler pek bulamıyorsun mesela samsung alırsan program felan bulabilcen mi onuda araştır istersen.yani bu benim yorurum genede sen bilirsin ama symbian için bir sürü program,oyun,tema mevcut..

dostum galaxy s in hangi telefon oldugunu biliyomusun?? program falan bulcanmı demiş android işletim sistemi var o telefonda asıl sen symbianla program bulabiliyonmu onu anlat)))

Zegen

Zegen

Üye
Galaxy S bana sorarsan dünyanın en iyi telefonu şu anda:evet:

Captain

Üye
galaxy s ama tartışmasız denemez çünkü diğerinin arkasında Sony Ericsson var onuda düşünmek lazım aslında ¿?

Sony Ericsson yani :)

--------------- Ekleme ---------------

ama vivaz demiyorum burada galaxy de mükemmel bir telefon :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt