ARKADASLAR BILGISINE GUVENENLER YARDIM EDEBILIRMI? samsung galaxy s & Sony ericsson vivaz

• 19 Ekim 2010
  • 1753 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Degerli forum uyesi arkadaslar.
    samsung galaxy s mi daha iyi yoksa sony ericsson vivaz mi?sizce hangisini tercih etmeliyim.
    biri android biri symbian.yardimci olursaniz sevinirim.

Yazan: France01
  2. slm ben samsun corby kullaniyorum guvenlik kodunu unuttum onu nasil kirabilirim burda bilgi vermissiniz ama sim kartini cikarin diyorsunuz benim telefonum tus kilidine girdiginde acmak icin guvenlik kodu sormuyor.. ama ben guvenlik kodumu unuttugum icin kirmak istiyorum sizin verdiginiz sifreyle kirsam telefonumdaki bilgiler gidermi bana yardimci olursaniz cok sevinirim

3. Galaxy s ten çok memnunum internettede yapılan araştırmalara göre galaxy s daha iyi

4. symbiana artık destek verilmiyor android gelişiyor artık ama seçim senin ama vivaz daha iyi 8mp kamera ve hd çekim modu var.bence yani..

5. Samsung Galaxy S tabi ki...

6. galaxy s ama tartışmasız denemez çünkü diğerinin arkasında Sony Ericsson var onuda düşünmek lazım aslında ¿?

7. fotograf çekimi güçlü olsun diyorsan se satio..
    ama bu ikisi arasında vivaz derim ben samsungları inceledim menüleri biraz gezinde sıkıldım yani çok ayrıntı yok yeni şeyler pek bulamıyorsun mesela samsung alırsan program felan bulabilcen mi onuda araştır istersen.yani bu benim yorurum genede sen bilirsin ama symbian için bir sürü program,oyun,tema mevcut..

8. dostum galaxy s in hangi telefon oldugunu biliyomusun?? program falan bulcanmı demiş android işletim sistemi var o telefonda asıl sen symbianla program bulabiliyonmu onu anlat)))

9. Galaxy S bana sorarsan dünyanın en iyi telefonu şu anda:evet:

10. Sony Ericsson yani :)

--------------- Ekleme ---------------

ama vivaz demiyorum burada galaxy de mükemmel bir telefon :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 21:12