Arkadaşlar Bilgisayarda Takılmalar Mevcut Lütfen İçeri

Sponsorlu Bağlantılar

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bilgisayarda Takılmalar Mevcut Lütfen İçeri
Arkadaşlar oncelikle virus,ram,HDD vb. diyecekler bir uzaklaşsın. Arkadaşlar az once gayet normal bir şekilde internette geziyordum. Birden bilgisayar takılmaya başladı ama hiçbir şekilde birşey olmadan. Acaba ekran kartı mı sorunlu ne oldu anlamıyorum ama oynadığım bir oyun da açılmıyor uyumlu değil sanırım. Durduk yere boyle bişey nasıl olur aklım almıyor. Yazım hatası varsa affola takıla taklıa anca bu kadar. Acil olarak yardım edebilecek arkadaşlar lütfen bir yardım :/

- - - Eklendi - - -

Kimse yok mu acil ?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Isınmış olabilir tek aciklamasi budur.

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Yani tek çare 5-6 saat kapalı tutmak ?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Hayir tabiki yeniden baslatmayi deneyebilirsin mesela

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Bu arada hic bakim yapiyor musun windows'a? Sismis olabilir

bycoo32

bycoo32

Üye
tahmınımce ısınmıstır asırı ısıdan dolayı oluyordur yaz aylarında normal.fanlarını temızle kasanın bırde ıslemcı macunu yenıle kurumus gıtmıstır sıcaktan.cozum bulamassan bı format at

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler ama bunların hiçbiri çıkmadı. Görev yöneticisinde işlemlerde bir program gördüm unclost gibi birşeydi. Bunu sonlandırayım bir dedim ve birden lag gitti. Eğer birdaha karşılaşırsam size tam ismini yazarım belki bir programın o anki sorunundan kaynaklanmıştır. Sağolun ilgilendiğiniz için

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Virus olma olasiligi cok yuksek her ne kadar kabul etmesende. cunku virusler bilgisayari yavaslatmasi icin kodlanabiliyor.

fk555897

fk555897

Üye
Virüs taraması yapmayı dene.

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
İnternette araştırma yaparken aniden virüs inebilir mi bilgisayara? kesinlikle indirme yapmadım. Ayrıca virüs taraması da sonuç vermiyor bilgisayar temiz görünüyor.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Arastirma yaparken kullandigin sitelerde virus olma ihtimali olabilir, hacklenen sitelerin java script kodlarina kendi kodlarini yerlestirerek kolaylikla bilgisayarina ulasilabilirler bu durum icin gecerli olmasada hatirlatmak istedim.

Üst Alt