Arkadaşlar Bi Bakın Hele

Sponsorlu Bağlantılar

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by DefectoR+Aug 25 2005, 10:50 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DefectoR &#064; Aug 25 2005, 10:50 PM)</div><div class='quotemain'>Selam arkadaşlar bende bir şişe efes pilsen marka bira var, şimdi diceksiniz ki ne var bunda... çok şey var geçenlerde burda bi topicte içinde kamış unutulan bi kola reklamı vardı elemanlar baya bi para istiyordu... bendeki birada da içinde ufak bi poşet parçası var ve hiç açılmamış bir şişe açılmadığı efes pilsen izmir fabrika müdürü tarafından da onaylandı ben biraya 150.000 ytl ücret istedim ama adam bana sana her hafta 10 kasa bira veriim dedi, saydı da saydı ama ben bira içmem ki :DD kabul etmedim bunu en son 120.000 ytl ye satacam... Aklınızda bulunsun, isteyen olursa izmire döndüğümde resimlerini de gönderebilirim...
[post=144605]Quoted post[/post]​
[/b]

Originally posted by DefectoR@Aug 25 2005, 11:07 PM
hovardaklık yaparken bizim kıza aldım bir kaç tane bi tanesi dikkatimi çekti attım arabanın bagajına :DD
[post=144632]Quoted post[/post]​

Originally posted by PcM@STéR@Aug 28 2005, 08:11 PM
O Para helal Olmaz ;) :D
[post=147107]Quoted post[/post]​

<!--QuoteBegin-DefectoR
@Aug 29 2005, 11:58 AM
Pcmaster doğru söylüyo helal para olmaz, neyse bakalım ben satacam bi şekilde onu :DD
[post=147544]Quoted post[/post]​
[/quote]

defector uzak et kendinden zaten haram icecek bide haram parasiyla ugrasma
benim bildigim murat bu tür islerle alakadar olmaz ;;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
tabi bi de işin o boyutu var...sen en iyisi o şişeyi şarapçının birine ver&#33;&#33;&#33; :)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
yoksa senin şişe 1 numaralı şise mi ? :)

abuvice

abuvice

Üye
resimlerini koysana yav bi görelim :D

DefectoR

Konu Sahibi
Originally posted by ibonline@Sep 2 2005, 11:25 PM
[post=152712]Quoted post[/post]​

Kardeşim beni herkesten iyi sen tanıyosun, zaten bunu satarsam ne iş kurarım o parayla ne de araba alırım... Belki bi kazancım olmaz ama maxiye bi server alacam diğer para ile ise fakir fukara sevindiririz...

Ordan gelecek ve kazanılacak hayat hiç gelmesin daha iyi. ;;)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by ibonline+Sep 2 2005, 11:25 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ibonline &#064; Sep 2 2005, 11:25 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by DefectoR@Aug 25 2005, 10:50 PM
Selam arkadaşlar bende bir şişe efes pilsen marka bira var, şimdi diceksiniz ki ne var bunda... çok şey var geçenlerde burda bi topicte içinde kamış unutulan bi kola reklamı vardı elemanlar baya bi para istiyordu... bendeki birada da içinde ufak bi poşet parçası var ve hiç açılmamış bir şişe açılmadığı efes pilsen izmir fabrika müdürü tarafından da onaylandı ben biraya 150.000 ytl ücret istedim ama adam bana sana her hafta 10 kasa bira veriim dedi, saydı da saydı ama ben bira içmem ki :DD kabul etmedim bunu en son 120.000 ytl ye satacam... Aklınızda bulunsun, isteyen olursa izmire döndüğümde resimlerini de gönderebilirim...
[post=144605]Quoted post[/post]​

Originally posted by DefectoR@Aug 25 2005, 11:07 PM
hovardaklık yaparken bizim kıza aldım bir kaç tane bi tanesi dikkatimi çekti attım arabanın bagajına :DD
[post=144632]Quoted post[/post]​

Originally posted by PcM@STéR@Aug 28 2005, 08:11 PM
O Para helal Olmaz ;) :D
[post=147107]Quoted post[/post]​

<!--QuoteBegin-DefectoR
@Aug 29 2005, 11:58 AM
Pcmaster doğru söylüyo helal para olmaz, neyse bakalım ben satacam bi şekilde onu :DD
[post=147544]Quoted post[/post]​

[post=152712]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

yaw bunun neresi haram yaw adam koleksiyoncuya mal satıyor satın alan da zaten onu kullanmak için değil koleksiyonunda bulundurmak için satın alıyor. ben ortada herhangi bir şeyin haram olduğunu düşünmüyorum.

C@N

C@N

Üye
@DEFECTOR daha satamadın mı yaw :))

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
yaf alıcı yokmu halaaa??

Lost_Boy

Lost_Boy

Üye
defector kardes hayırlısı bakalım insallah satarsında
sunun bi resmini falan koy merak ettim baktım merak eden bi kac arkadas daha war

Üst Alt