Arkadaşlar Belle refresteki tarayıcı donma ve atma sorununu çözecek bişi sanırım buyrun

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bence en iyisi kullanmamak..ha dondu ha donacak dememek için açmıyorum tarayıcıyı hiç :)

nokia_belle

nokia_belle

Üye
qt sorunu var bende,geçen günler qt sorunu vardı dün programla düzelttim,uygulama falan yükleyemiyordum neyse yüklenmedi ama sorun değil önceki bende olan hatayı düzelttim o bana yeter

mertarslan111

mertarslan111

Üye
    Konu Sahibi
symbian ı öldürdüler ya wp8 li telefon alcam yada android şu aralar lumia 520 yada 920 düşünüyorum

nokia_belle

nokia_belle

Üye
symbian ı öldürdüler ya wp8 li telefon alcam yada android şu aralar lumia 520 yada 920 düşünüyorum
Şimdilik tek çıkar yönü android ve ios gibi wp'de zamanla gelişeceğinden şimdilik bir düşüncenizin kenarında durması iyi olabilir
Aslında şu yazılım,uygulama oyun yönünden başı çeken ios tabi ama 4'' olayına değilde biraz daha büyümesi lazım ekranları
Şimdilik bana göre android-ios arası gidip gelirim bir ekran yönü derken diyeri bolluk derken işin içinden çıkamayıp beklemedeyim

Anil-D

Anil-D

Üye
bende para var ne tel alcam onu dusunuyom

MaxipmaN

Üye
düşüneceğim son telefon nokia düşünmem de zaten

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
benim için artık ya i phone ya htc..ötesi yok :) ya iphone 4s alacağım ya da htc one x

mertarslan111

mertarslan111

Üye
    Konu Sahibi
cam olarak hangisi saglam ona göre alcam htc,iphone,samsung,lg,sony

Anil-D

Anil-D

Üye
bence i phone 4s guzel

Üst Alt