arkadaşlar bana neyi önerirsiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bana neyi önerirsiniz ?
Arkadaşlar bende s3 mini var ama bataryası çok az gidiyor (tamam belki fazla kulanıyorum ama s4 veya s4 miniye göre erken bitiyor aynı programlar) benimde aklıma su geldi galaxy beam telefonu nun projektör olduğu için kapasitesi 2000 mAH s3 mini kılıflar da 2000-3000mAH arasında değişiyor ben diyorum ki su telefona 2000-2500mAH arası bir batarya bulabilir miyim ?? Şunu buldum ama kararsizim yardımlarınız i bekliyorum konu yanlış yerdeyse çok özür dilerim

furkankama

furkankama

Üye
Hocam zaten sizin yerinizde olsam s3 mini almazdım çünkü gerçekten ekran çözünürlüğü düşük fakat eyer almayı düşünüyorsanız bence alın fakat ben aldığımda telefon bazen kaldırmaya biliyor...

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
(###**####Arkadaşlar bende s3 mini var ###***###) ama bataryası çok az gidiyor (tamam belki fazla kulanıyorum ama s4 veya s4 miniye göre erken bitiyor aynı programlar) benimde aklıma su geldi galaxy beam telefonu nun projektör olduğu için kapasitesi 2000 mAH s3 mini kılıflar da 2000-3000mAH arasında değişiyor ben diyorum ki su telefona 2000-2500mAH arası bir batarya bulabilir miyim ?? Şunu buldum ama kararsizim yardımlarınız i bekliyorum konu yanlış yerdeyse çok özür dilerim
Öneri için saol ama dikkatli okumadın bak düzelttim burda

3onur5

3onur5

Üye
Arkadaşlar bende s3 mini var ama bataryası çok az gidiyor (tamam belki fazla kulanıyorum ama s4 veya s4 miniye göre erken bitiyor aynı programlar) benimde aklıma su geldi galaxy beam telefonu nun projektör olduğu için kapasitesi 2000 mAH s3 mini kılıflar da 2000-3000mAH arasında değişiyor ben diyorum ki su telefona 2000-2500mAH arası bir batarya bulabilir miyim ?? Şunu buldum ama kararsizim yardımlarınız i bekliyorum konu yanlış yerdeyse çok özür dilerim

çakma pil inan bana daha az gider orjinalinden ebay den 2 yıl önce s3 üm için aksesuar paketi almıştım 2 tane çakma batarya vardı paketin içinde 2100 lük 10 saat dayanıyodu 1 tanesi çok zayıf oluyolar onun yerine orjinal pil al 2 eskisini ve yenisini değiştirerek kullanırsın

furkankama

furkankama

Üye
yani demek istediğim bataryayı görmeden almayın sahte olur veya fazla enerji verir telefonunuza zarar verir hocam...

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
furkankama

furkankama

Üye
onun hakkında bir bilgim yok ama arkadaşımda iphone 4 var kılıfı da şarz veriyor ama bir sorun çıkarmadı...

Narutodth

Narutodth

Üye
Cakma degil orijinal piller var s3 mini icin. Mah degerleride baya yuksek. Ama yeni bir kapakla veriliyor batarya. Cunku batarya telefonu kalinlastiriyor eski kapak uymuyor :D

• Beğen
Tepkiler: furkankama
joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
Cakma degil orijinal piller var s3 mini icin. Mah degerleride baya yuksek. Ama yeni bir kapakla veriliyor batarya. Cunku batarya telefonu kalinlastiriyor eski kapak uymuyor :D
nerden alınıyor link verir mısın ?

Narutodth

Narutodth

Üye
Teknosada falan var alanlarda var forumda

Üst Alt