arkadaşlar aşk nedir sorununu herkes kendınce yanıtlasın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canmir

canmir

Üye
bence aşk karşıdakiyle aynı düşünmek
aynı duyguları paylaşmak ve onu her an özlemektir :oke:
tebrikler daha bu yaşta aşkı yorumlaya biliyorsun bakalım 10 yıl sonra aynı şeyleri düşünecekmisin gormek isterdim

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aşk yaşa değil kalbe bakar;)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
aşk bir po.ktur içine düşen çoktur :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
DiaBLoS™;989483' Alıntı:
A[SIZE=+1]şkın ne zaman gelebileceği belli olmadığı gibi, ne zaman gideceği de hiç belli değildir. Fazla vakti yoktur onun, uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülü de yoktur. Bir başka göze bakmaya, bir başka tene dokunmaya başlaması o kadar da zor değildir...Aşktan değil, onun kaçmasından korkun ve doğruluğuna yanlışlığına bakmadan sonuna kadar savunun aşkınızı.;)[/SIZE]

DiabLoS™

Alıntı Kokuyor :kop:

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Wayy be forumda ne cok bilen varmış:D

canmir

canmir

Üye
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
A[SIZE=+1]şkın ne zaman gelebileceği belli olmadığı gibi, ne zaman gideceği de hiç belli değildir. Fazla vakti yoktur onun, uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülü de yoktur. Bir başka göze bakmaya, bir başka tene dokunmaya başlaması o kadar da zor değildir...Aşktan değil, onun kaçmasından korkun ve doğruluğuna yanlışlığına bakmadan sonuna kadar savunun aşkınızı.;)[/SIZE]

DiabLoS™

haklı...
ve aşk karşılığı olmasada o insanı çok sevmektir...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tamam arkadaşlar biraz uzatmış olabilirim, gelmeyin üstüme :angry:

Madem işin aslını sevmediniz biz de popülistini yazarız...

Aşk; bir hastalıktır! İki insanı yatağa düşürür!..

canmir

canmir

Üye
yok arkadaşım aşk yataga dusurmez erkegi alkole baglar kadını ise hiç bir sey baglamaz hayatına kaldıgı yerden devam eder en azından bu gune kadar benim karsıma cıkanlar boyle ide saygılar

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hayır ya olamaz ya... Forumda bir tane yetiyordu bize her yazısının sonuna "saygılar"ı ekleyen... :(

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hayır ya olamaz ya... Forumda bir tane yetiyordu bize her yazısının sonuna "saygılar"ı ekleyen... :(

Bak işte güzel şeyler öğretiyoruz daha ne istiyorsun kardeşim be:) Ben zaten 1 taneyim..2.cim olamaz:)

saygıLar

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Peşine takıyorsun ama "saygıcılar"ı... :kac:
Seneler sonra bir grup insan hayal ediyorum birbirine sürekli saygılar diyen... Yapma Diablos, bulaştırma!!!

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Arkadaşın içinden gelmiştir ya :)

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
senden iyi bilen oldugu kesin dostum
derdin nedir arkadaşım senin huzursuzluk yaratmak mı lütfen rica ederım lütfen daha yumuşak mesaj yazalım :bigstar:

--------------- Ekleme ---------------

Tamam arkadaşlar biraz uzatmış olabilirim, gelmeyin üstüme :angry:

Madem işin aslını sevmediniz biz de popülistini yazarız...

Aşk; bir hastalıktır! İki insanı yatağa düşürür!..

arkadaşlar asıl siz kısa yazıyorsunuz :lac:

yaz praetor istedıgın gıbı yaz :sn: sayfalar dolusu bile olsa sen yaz

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:kop: Yazmaz olur muyum?! Hiç durdurur muyum ben, beynimden akmak için çırpınan düşünceleri... :)

canmir

canmir

Üye
derdin nedir arkadaşım senin huzursuzluk yaratmak mı lütfen rica ederım lütfen daha yumuşak mesaj yazalım :bigstar:
valla dostum kimseye bi kastım yok kimse yanlış anlamsın içimden geleni yazıyorum:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt