arkadaşlar acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar acil yardım
Telefonumun kapatma tulu bozulduğu için sim kart değiştiremiyorum. Telefonu açıp kapatabilecek bir uygulama biliyor musunuz?
Telefona reset çekebilecek bir uygulama yani

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Kapatırsan geri açamazsın ama yeniden başlatacak bir uygulama vardı sanırım. 1320'de sim nasıl değiştiriliyor bilmiyorum. Eğer bataryanın altındaysa zaten uygulama bir işine yaramaz. Ama bataryayı çıkartmadan değiştirebiliyorsan olur. Bahsettiğim uygulama W10M'da çalışıyor sadece. Uygulamanın ismini unutum ama araştırıyorum. Bulunca haber vereceğim. Kısaca şöyle anlatayım. Geliştirici seçeneklerinden bir şeylere erişimi açıyorduk. Daha sonra bir site vardı. Oraya girince cihazdaki port numarasını da yazınca cihazın bütün bilgilerini görebiliyorduk ve birçok işlemi yapabiliyorduk. Restart dahil. Daha sonra bunun uygulamasını yaptılar işe ama tam olarak adını bilmiyorum
Sana bir öneri daha. Uçak moduna alıp sim kartı değiştirdikten sonra uçak modunu kapatınca sorun çıkmaması lazım

• Beğen
Tepkiler: BLACKDREAM
BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim. Uçuş modu yontemini denedim sim değişemiyor. Ekran kilidi için uygulama buldum ama telefona reset çekecek ( yeniden başlatacak) bir uygulama bulamadım. Telefon windows 8.1 malesef win10 guncellemesi gelmedi benim telefona ( lumia 1320 )

atakanakata

atakanakata

Üye
telefonun dilini değiştir. yeniden başlatma seçeneği çıkacaktır.
ayrıca telefonun kapalı olduğunda şarja takarsan da telefon otomatik olarak açılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve BLACKDREAM
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
ayrıca telefonun kapalı olduğunda şarja takarsan da telefon otomatik olarak açılacaktır.
En son 1 yıl önce wp kullanınca unutmuşum bunları sen söyleyince aklıma geldi :)

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekurler :) bu çok iyi oldu.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İyi ki sonuna kadar okumadan yanıtlamamışım.
Aslında gerektiğinde telefona restart atacak bir uygulama yazmak lazım.
Demek ki lazım olabiliyormuş.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
bu arada güncelleme ekranında şöyle bir güncelleme geldi..
Ancak yüklenmiyor, hep 0'da kalıyor, bazen de şarja taktığınızda güncellenecek diye mesaj veriyor..
Phone Update Ekranı
/-----
Updates are available.
-Language Update: 10.0.14946.1000.
..../
bu güncelleme sizlere de geldimi, yoksa bendeki telefonda bir sorun mu var.

Üst Alt