Arkadaşlar Acil Staj İmkanı Arayanlar Buraya !!!


burkansimsek

burkansimsek

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar Mühendisi Mezunu yada staj için okulunu dondurmaya sıcak bakan arkadaşlar sizlere son derece iyi bir staj imkanı var :)
Bahreyn bizden bu alanda İngilizcesi iyi olan stajyerler bulmamızı istiyor. Gelelim bu 1 yıllık rüya gibi stajın size sağladığı diğer imkanlara:
1. Bahreyn'deyken ulaşımınızı sağlayabilmeniz için size son model araba veriyorlar.
2. Villada konaklama imkanı
3. İyi maaş imkanı.
4. Fluet English imkanı.
Bence bu fırsatı kaçırmayın arkadaşlar. :) Bahsettiğim konuya sıcak bakıyorsanız eğer benimle iletişime geçmeniz gerekiyor.
Cep Tel: 05368373484
Gmail: [email protected]
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt