Arkadaşlar Acil Garanti hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

DepresiffkoLik

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Acil Garanti hakkında
Zte Grand x telefonum var hiç çekmiyor hatta sorun yok başka telefonda calısıyor çekiyor. Sanırım telefonun şebekesi bozulmuş.

Garantisi devam ediyor ancak daha önce şarj soketini başka bi yerde yaptırmıştım şarj soketini degiştiler. Bu ürün garanti kapsamı kalmış olabilir mi bu yüzden boşuna yollamayayım garantiye.
Zte Grand x telefonum var hiç çekmiyor hatta sorun yok başka telefonda calısıyor çekiyor. Sanırım telefonun şebekesi bozulmuş.

Garantisi devam ediyor ancak daha önce şarj soketini başka bi yerde yaptırmıştım şarj soketini degiştiler. Bu ürün garanti dışı kalmış olabilir mi bu yüzden boşuna yollamayayım garantiye.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye

Garantisi devam ediyor ancak daha önce şarj soketini başka bi yerde yaptırmıştım şarj soketini degiştiler. Bu ürün garanti kapsamı kalmış olabilir mi bu yüzden boşuna yollamayayım garantiye.
İmei numaran silinmiş ve ya modem dosyan bozulmuş ise şebeke çekmez

DepresiffkoLik

Üye
    Konu Sahibi
İmei numaran silinmiş ve ya modem dosyan bozulmuş ise şebeke çekmez
İmei kontrol ettim duruyor sağlam.
Modern dosya derken ? Bu arada telefonum başkası arayınca sürekli meşgul calıyor. Telefonda ise mobil ağ hatası diyor.

szqn55

szqn55

Üye
garantiye gönder sen sadece telefonu şarj makinesiyle alakası yok

szqn55

szqn55

Üye
ozmn garanti dışına çıkmıştır bile sen en iyisi rom değiştirm dene ugraşmak istemezsen telfoncuya ver 15 20 liraya yapsın aynı gün teslim

Üst Alt