Arkadaşlar 5800 da böyle birşey gördünüz mü..yardim dedin lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

aga_0074

aga_0074

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5800 da böyle birşey gördünüz mü..yardim dedin lütfen.
arkadaşlar linkdeki resimlere bakarmisiniz..bu internete girdiğim zaman çıkıyor hep..hangi site olursa olsun daha 3 gün öncesine kadar böyle birşey yoktu

- - - Eklendi - - -

ve java ecma açık modda

- - - Eklendi - - -

gerçi link yok resim görünüyor sorun yok bir yardım edin lütfen sebebi nedır acaba

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ben N97 mini kullanıyorum, Web ayarlara gir ve java ecma açma/kapama seçeneğinin altında java Ecma dizesi hataları seçeneği olacak, onu 'bildirim yok' olarak seç bakalım, yine olacak mı?

theeternal

theeternal

Üye
Ben N97 mini kullanıyorum, Web ayarlara gir ve java ecma açma/kapama seçeneğinin altında java Ecma dizesi hataları seçeneği olacak, onu 'bildirim yok' olarak seç bakalım, yine olacak mı?
olabilir

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Bu telefonun değil ki tarayıcı-sunucu hatası

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Siteyle ilgili bir durum olabilir bu aralar sürekli yapmaya başladı olmazsa opera mini yükle.

aga_0074

aga_0074

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar operadanda aynı hatayı veriyor.site ile alakalı olsaydı 3 gün öncesine kadar neden yapmıyordu..

- - - Eklendi - - -

Telefon ayarlarında mı bu yoksa wepbrowser ayarlarında mı

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
arkadaşlar operadanda aynı hatayı veriyor.site ile alakalı olsaydı 3 gün öncesine kadar neden yapmıyordu..

- - - Eklendi - - -

Telefon ayarlarında mı bu yoksa wepbrowser ayarlarında mı

Web browser olması lazım.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
site bu aralar bazen bakıma giriyor geçer

aga_0074

aga_0074

Üye
    Konu Sahibi
bu dünyadaki tüm sitelerde mi birden bakıma giriyor..bu bütün sitelerde böyle oluyor.

- - - Eklendi - - -

Zaten bilirim yok olarak ayarlıymış kardeş

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kardeşim o zaman belki klasik olacak ama bilgilerini yedekleyip format at

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Opera ile denedin mi?

Aynı hatayı diğer tarayıcılarda da veriyor mu?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Opera ile denedin mi?

Aynı hatayı diğer tarayıcılarda da veriyor mu?

Evet opera'dan da aynı hatayı alıyormuş.

- - - Eklendi - - -

Bilgileri yedekleyip format at bence. Zaten çok hızlı atılıyor :ehe

aga_0074

aga_0074

Üye
    Konu Sahibi

Evet opera'dan da aynı hatayı alıyormuş.

- - - Eklendi - - -

Bilgileri yedekleyip format at bence. Zaten çok hızlı atılıyor :ehe

Vallaha attım ama yine aynı sebebi ne anlamadım.ama böyle sürekli değil araara yapıyor ama oldumu da sürekli pespese yapıyor..sonra da kesiliyor 2 yada 3 gün sonra yine yapıyor..

Emrgncy

Emrgncy

Üye
inşallah birdaha yapmaz..

Birde bağlantı ayarlarını kontrol et. Kullandığın operatörden internet ayarlarını tekrar yükle...

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hafıza kartını da biçimlendir ve internetten çıkarken gizlilik verilerini sil.

aga_0074

aga_0074

Üye
    Konu Sahibi
inşallah birdaha yapmaz..

Birde bağlantı ayarlarını kontrol et. Kullandığın operatörden internet ayarlarını tekrar yükle...

Ben operatör ile değil wifi üzerinden giriyorum kardeş

- - - Eklendi - - -

Hafıza kartını da biçimlendir ve internetten çıkarken gizlilik verilerini sil.

Furkan dostum konuma ilginden dolayı sana :tşk: allah razı olsun..hafıza kartıma format atmak yerine başka bir hafıza kartı vaktim ama aynı.. :(

- - - Eklendi - - -

Emrgncy112 kardeşim sana çok :tşk: sendende allah razı olsun.saygılar ağadan

pissed26

pissed26

Üye
kardeş öncelikle sadece o bağlandığın wi-fi üzerindemi bu sorunla karşılaşıyorsun yoksa başka wi-fi'lardada oluyormu 2. olarak eğer hattında internet paketi varsa 3g üzerinden girmeyi dene o sorunla bende karşılaştım ne format atarsan at ney biçimlendirirsen biçimlendir kurtulamıyosun benim kurtuluşum wi-fi kullanımını tamamen bırakmak oldu hedeflerde 1 tane bile wi-fi bağlantım yok sen dediğimi bi dene umarım sendede düzelir

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kardeşim sende sağol. Belki sanmıyorum ama WiFi alıcısı bozuk olabilir. Teknik bir Problem olabilir çünkü hard format ve hafıza kartı biçimlendirdiğin halde girmiyorsa yazılım ile değil teknik ile ilgili bir problem olabilir. Telefoncu'ya götür bence.

pissed26

pissed26

Üye
ama ek olarak şunu belirtiyim bende sadece orjinal tarayıcıda bu sıkıntı vardı opera minide hiç başıma gelmedi bende bununla ilgili konu açtığımda ram yetmiyor falan demişlerdi minimum 55 mb ram vardı daha neresi yetmiyordu anlamıyordum :ehe

aga_0074

aga_0074

Üye
    Konu Sahibi
herkese sonsuz :tşk:
Ilginiz ve alakanızdan dolayı..sorun opera nin güncelleşmemesiymis..