arkadaşlar 5610 xpress music acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

alkiiiii

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 5610 xpress music acil yardım
:@slm bn nokia 5610 xpressmusic kullanıyorum ve geçtiğimiz gün virüs girdi telefoncuya format attırdım sonra telefonu aldım ve içinde hiç bi program kalmamıştı temalar fln hesap makinesi hadil sonra tenefonu 4.81 versiyonuna güncelledim hem ingilizce hemde baz sorunlar oldu bu sorunlar kapağı açtığımda menü git ve isimler yazılarının kayması renklerde bozukluk ve erkan kararıp bir süre sonra yine geliyor bn araştırdım ve 4.20 versiyonunu yeniden kurmaya karar verdim ama bulamadım ve nasıl kuracağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ve birazda acil aslın

schumici

schumici

Üye
telefonuna hard format atmayı dene bi istersen. benim düşünceme göre o zaman ilk günkü versiyonu hangisiyse ona dönecektir;)

recaizade

recaizade

Üye
format

kaan0

kaan0

Üye
bence format attıktan sonra bi daha olur olmadık şeyleri telefona yükleme...

cibriltaflan

Üye
selam arkadaşlar,bende bişey sorsam.Bendede 5610 var versiyon yükselttim dil ingilizceye döndü,nss ile product yükledim bidaha versiyon atayım düzelsin diye son sürüm olduğu için kabul etmiyor yükseltmeyi bi çare bilen varsa lütfen.....

axuko

axuko

Üye
format atman lazim gibi bu arada bu telefonlara nasil format atiliyo

rahmangurcan

Üye
sagolun

ess*

Üye
bende 5610xpress music kullanıyorum telefon açıldıgında direk ekran kararıyo kapanıp açılıyo defalarca. hiç bi işlemde yapamıyorum. telefonda gelcerli hard formatta bulamadm :hmmm

Devil_In_Side

Devil_In_Side

Üye
5610 cok sorunlu bir telefon diye kaç yerde duydum bence kızağından kaynaklanıyordur siyah ekran .

ess*

Üye
ee napmam gereek ?

zmba

Üye
aynı sorun bendede çıkmaya başladı ekran ışığı gidip geliyo bazen üst tuşların ışıkları hiç sönmüyo bazende hiç yanmıyo nasıl iştir bu ya durduk yere oldu bianda :hmmm

oskyy

Üye
yha kardeş tlf hiç acılmıyo onu nasıl yapcaz yazmıssınnız burda bişeyler ama olmuyo önce güvenlik kodu istiyo

karizmakankiler

karizmakankiler

Üye
bende de 5610 war.benim ekranda kararıyo ama 10 sn sonra geri geliyo herkezde ekran kararma sorunu war acıkcası garntide bu işe bi cözüm bulamıyo ama ben bıraz sanslım benimkisi belli saniyeden sonra kendiliğinden geri geliyo

mahkum123

Üye
en iyisi çöp ee yada elden çıkarın...:)

Zymenn

Zymenn

Üye
Nokia 5610 Xpress Music'lerdeki ekran kararma, tuş ışı gitme gibi sorunlar %90 oranında temalardan kaynaklanan uyumsuzluklar. Uzun zaman kullandığınız ve sorun vermeyen bir tema durup dururken ekran ışığının çalışmasını engellemeye başlıyor. O temayı değiştirmedikçe sorun devam ediyor. Bazen kendiliğinden gelen ekran ışığı insanı dellendiriyor.

Ekran ışığı belirsiz sönenler temanızı değiştiriniz. ;)

minimini80

Üye
5610 un bütün sorunlarına kökten çözüm........ bende 2008 de 510 tl ye almıştım bir hafta bende iki haftada telefoncuda kalıyordu , bu 6 ay devam etti. veeeeeeeee sonunda kesin çözüm olarak ÇÖPE ATMAYI seçtim ve kafam çok rahatladı...

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
format atmadan önce fabrika ayarlarına geri dön yap eğer düzelmesse o zaman format at çünkü formattan doğoan yeni sorunlar olabilir...

Üst Alt