Arkadaşklar galaxy s2 deki bir sorun.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lecce

lecce

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşklar galaxy s2 deki bir sorun.
Telefon taş gibi. Fakat bir sorun 2 gün önce yere düşürdüm. Servise götürücektim fakat hem rootlu hem cfw yüklü hemde telefonsuz kalacağım için götürmedim. Unroot yapıp eski sürümü yükleyince sıkıntı olmuyormuş bunu öğrendim.
Sorunum şu Yere düştü ve ekranda ufacık bir nokta oluştu mavi. Dokunmatik felan hiç bir şekilde etkilenmiyor ekran görüntüsü alınca nokta gözükmediğinden dolayı ss koyamıyorum. Ayrıca ekran sadece açıkken gözüküyor ışığını kapattığımda görüntüyle oda kayboluyor. Ekranın değişmesimi gerekiyor?

yunusbulet

yunusbulet

Üye
ewt orjinal rom yukle ve binary sayaci sifirlarsan garanti anlamiyor

skywalker06

skywalker06

Üye
Ekran değişmesi gerekiyor servise götür sayacını sıfırlayıp eski wave 2de buna benzer bir sorunum vardı bazı renklerde ekranın belli noktası siyah oluyordu garantiye götürdüm yapamadılar üretimde olmadığından bana ace 2 verdiler o yüzden garantiye götür işini sağlama al derim :D

yunusbulet

yunusbulet

Üye
ne balli herifsin :D

yunusbulet

yunusbulet

Üye
ace2 de guzel :)

lecce

lecce

Üye
    Konu Sahibi
Tahmini olarak kaç günde iade ederler telefonumu ?

yunusbulet

yunusbulet

Üye
1 hafa yada 2 haftadan fazla surmez. Ben yolladim 5 gunde geldi seninkiide ortalama oyle biseydir

skywalker06

skywalker06

Üye
Başarı veya Samsung'a verirsen pek uzun sürmüyor en geç 7 iş günü gibi internetten takip edebiliyorsun ne durumda olduğunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt