Arkadaşalr ürün veya marka ayrımı yapmaksızın en gelişmiş çin malı telefon hangisi.

Sponsorlu Bağlantılar

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşalr ürün veya marka ayrımı yapmaksızın en gelişmiş çin malı telefon hangisi.
Marka ve ürün ayrımı yapmadan en gelişmiş çin malı telefonu tanımlarmısınız acaba merak ettiğim en iyisi hangisi. Al-alma,sat kurtul,şudur-budur kavgası olmadan sadece marka model ve en iyisi budur şeklinde yazın yetrlidir.

--------------- Ekleme ---------------

Ben misali soracak olursanız bir çok artı özelliği ile T-tech storm beğeneniyim ama karar veremediğimden eski E72 sini kullanıyorum.
işte: Özellikleri gayet güzel ve en iyilerden. Sizde kendinize göre çin telefonlarının en iyisini yazın bakalım en iyisi hangisi. Yiğit olan ve hak eden birinci olacaktır. Belirleyelim gidip ondan alıca ona göre. Üsteki diyorum cevaplarınızı bekliyorum.

serif55

serif55

Üye
tek simli ama ben credo tm 83'ü derim 10 a yakın telefon kullandım çin mallarında beni en çok memnun eden tel bence ;)

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Hadi beyler yokmu alternatif yani en iyisi bumu değilmi veya hangisi bir cevap lütfen seçileni alacağım diyorum size hadi bakalım.

altinelmas

altinelmas

Üye
Ben ıphone taklıdı m9 kullanıyorum ama m350 de guzel hersey var ve saglam faturalı olması cok onemlı en barız ozellıklerı wıfı java cıft hat tv radyo yanı ozgurluk wındows yukusunu bulursan kacırma faturalı olması cok onemlı garantılı ve uzun omurlu olsun ıstıyorsan...

ozucan

Üye
Çin malı n97 kullanıyorum tavsiye ederim

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Hadi beyler herkes gönlünün kıralını yazsın. Çin mallar4ı saymakla bitmez deniyor üç modelmi var be en iyisi hangisi diyorum. Yukarıdakilermi yoksa daha iyisi varmı. Ne bunun sonu.

yigerc

Üye
v1000 iphone ;) herseyıyle cok guzel bi kapak arka kapak bulamıyorsun renkli olarak =)

spyfurky

spyfurky

Üye
Bu konu iphone harici olsun ya.Nereye baksam kaçak iphone.

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ayrım yok en iyisini arıyoruz. Ötekilerine tozunu yutturanı kısaca buyurun yazın eminim biri kazanacak. (iphone dahil)

hasanseyis85

Üye
bende n97 yı begendım .

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
digiphone firmasının ürettiği 6800 modelide fena değil.3g mevcudiyeti bazı özellikleri kısmış ama yinede iyi diye düşünüyorum.

cengizhan46

Üye
n97 kullanıyorum bence enguzelı

merdoglu5353

Üye
bende pinphone var 3gs 32 güzel tlf

temasan53

temasan53

Üye
Trident WT3 tanıyıp kullandıkça hayran oluyorum............

turks_team

Üye
dolia g1 en iyisii hem 2 yil garantiside var gps tv fm radyo vericisi wifi harika bi tlfon

lowhigh

Üye
dolia g1 en iyisii hem 2 yil garantiside var gps tv fm radyo vericisi wifi harika bi tlfon

G1 in elegance modelini almayı düşünyorum..telefonun erhangi bir sorunu varmı? birde GPS kullnırken yol tarifi yapan sesi değiştirebiliyormuyuz. Aslında sorum şu telefon java kullandığı için navigasyon programındaki ses dosyalarına ulaşıp değiştirebiliyomuyuz ? (symbian ya da win. mobile kullanan telefonlardaki gibi)

asicetin

asicetin

Üye
Bence en kalitelisi hatta orjinalinden daha hızlısı sıfır hatayla üretilen pinphone 3gs 32 gb dır

--------------- Ekleme ---------------

:aha: :d: Bence en kalitelisi hatta orjinalinden daha hızlısı sıfır hatayla üretilen pinphone 3gs 32 gb dır

mak.muh.

mak.muh.

Üye
myphone m77i wi-fi diyorum gerçekten iyi bi tel. ayrıca 2 yıl garantili mavi mobile distribütörlüğünde..

byorjinal

byorjinal

Üye
ben cın malı e72 kullanıyorum 200 tl ye aldı gayet memnuum nokıa ya cok benzıyor 1 aydır sorun yok

cuneyt43

Üye
bu linkteki telefom :) 1.2 mhz imiş 8 mp kamera satan sitedeki görevliyle konuştum reel 800 mhz 5mp imiş bence harika getirebilen varsa bundan hemen alırım şahsen

Üst Alt