Arkada Açılan Programlar

• 26 Mart 2013
  • 1228 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arka planda kendiliğinden bu kadar çok program açılmasının sebebi nedir acaba? ekranı her açtığımda bunları temizlemekten bıktım.tamam android kendiliğinden açıyor ama bu kadarına gerek var mı ki? sanki önceleri bu kadar açılmıyordu bunlar.

< Resmi açmak için tıklayın >

Uploaded with ImageShack.us

Yazan: bnerdem
  2. Hocam advanced taskkiller i yükleyin ayarlarından da temizleme seçeneğini crazy yapın. Onlar açıldıkta program kapatacaktır.

3. zaten advanced task killer pro yüklü bende.söylediğiniz gibi auto kill crazy de. öldürme frekansı da ekran açıldığında diye işaretli.ama göründüğü gibi 73MB ye kadar düşüyor ram. rootlu olduğu için mi böyle acaba?pek sanmıyorum ama...

4. bi Kaç gün önce, birşey duydum. Sadece icslere özel bişey varmış. Arka plan işlem sınırı diye
    Ben en fazla 1 işlem yapıyorum, şarj durumum düzeliyor gibi geliyor, Mesela müzik dinliyorsam yanına başka hiç birşey açmıyor. Bendede İşlem sınırı yapmadan önce böyle oluyordu, fakat şimdi böyle bi sorunum yok şükür. :)
    ayrıntılara şurdan bakabilirsin:
    LG P880 Optimus 4XHD&#8217; de Arka Plan İşlem Sınırı Belirleme Nedir? Nasıl Yapılır? | LG Türkiye | Blog

5. link için teşekkürler.bunu deneyeyim umarım işe yarar bu.

6. kesinlikle arka plan işlem sınırı ile yetki verir isen sorun ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum bende :) tam onu diyecektim arkadaş link vermiş sağ olsun ;)

7. o zaman biraz da boyle deneyelim:)

8. islem sinirini 2 yaptim ama task killer yine bayagi program gosteriyor.hangisi dogru hangisi yanlis cozemedim valla:) ayni zamanda clean master programi kullaniyorum o da baslangicta cacheleri siliyo programlari kaldiriyo. 4 5 program daha kurarsam duzelcek sanirim :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 15:41