Arda'nın doktorundan açıklama!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samsun55''

Samsun55''

Üye
    Konu Sahibi


Hakan Şükür'ün, 'Arda'nın sakatlığı psikolojik olabilir. Yıldız oyuncular böyle zamanlarda hedef olmaktan çekindikleri için sorumluluk almak istemez ve kendini sakat hissedebilir' sözleri büyük polemik yaratmıştı. Hatta bu açıklamalar yüzünden Arda da Hakan Şükür'e küsmüştü. Ancak doktorunun yaptığı açıklamalar Hakan Şükür'ü haklı çıkarttı.

TEKNİK: MİNİMAL ONARIM...
Arda Turan'ın ameliyat eden Alman doktor Ulrike Muschaweck, genç futbolcunun sahalara hala dönemediğini öğrenince şok oldu. 2 binden fazla futbolcuyu ameliyat ettiğini hepsiyle teker teker ilgilenmesinin söz konusu olmadığını belirten Ulrike Muschaweck, Arda Turan'da diğer oyunculara uyguladığı 'Minimal onarım' tekniğini kullandığını açıkladı.

HALA SAKAT KALMASI OLANAKSIZ

Arda'ya uyguladığı yöntemi Owen'a da uyguladığını ve İngiliz futbolcunun 9 gün sonra çıkıp gol attığını belirten Ulrike Muschaweck, kendisinin yaptığı ameliyat sonrası Arda Turan'ın sakat kalmasının olanaksız olduğunu iddia etti. Başka bir sakatlığının nüksetmiş olabileceğini veya psikolojik olarak bir durumunun olduğunu belirtti.
 
zeusahmet

zeusahmet

Üye
hakan şükür bir şey biliyor da konuşuyor adam yılların tecrübesi be
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Kingmortall
Cevap
2
Görüntüleme
405
Kingmortall
tragedie
Cevap
6
Görüntüleme
630
ALpeRenBuGRa
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
333
Kingmortall
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
298
Kingmortall
Kingmortall
Cevap
2
Görüntüleme
424
Kingmortall


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt