Arayanın ismini söyle v2.5 Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

CsWqIve34

Üye
tesekkurlerde bellede bu ozellik var

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hiç farkettim ben konudakilerden sadece ses verilerini ve mitirynu kullanıyorum LG nin orjinal romunda ses okutma özelliği olduğu için arayan in ismi uygulamasını kullanmıyorum bir deneme yapar im motordan mı yoksa okutucudan mı kaynaklanıyor anlarız gerçi bu uygulamaları yazan yapan ben değilim biz sadece çeviri ve bir iki arayüz düzenlemesi yapıp paylaşıyor uz kodlamasını pek ellemiyoruz çok daha derin işler o yüzden böyle sorunlar icin çözümler üretemiyoruz

limitsiz

Üye
Hiç farkettim ben konudakilerden sadece ses verilerini ve mitirynu kullanıyorum LG nin orjinal romunda ses okutma özelliği olduğu için arayan in ismi uygulamasını kullanmıyorum bir deneme yapar im motordan mı yoksa okutucudan mı kaynaklanıyor anlarız gerçi bu uygulamaları yazan yapan ben değilim biz sadece çeviri ve bir iki arayüz düzenlemesi yapıp paylaşıyor uz kodlamasını pek ellemiyoruz çok daha derin işler o yüzden böyle sorunlar icin çözümler üretemiyoruz
Anladım, ama eğer bakıp ufak birşey ise düzenleme şansımız olursa çok iyi olur. Normal de Türkçe sayabiliyor sayıları ama arayanda okurken ingilizce okuyor...

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
general mobilde ayarı nasıl olacak benimkinde çağrı ayarlarında ismi söyle diye bişey yok

lo0ss_2

Üye
ben uygulamayı yükledim ses verilerini sd kartın ana dizinine attım hiç bişey değişmedi valla herşey aynı duruyo

lo0ss_2

Üye
okutacamda ama nasıl okutacam onu bilmiyorum baktım bulamadım öyle birşey nerde okutuyoruz acaba ?

musleysa

musleysa

Üye
Son düzenleme:

Karavelaa

Üye
Teşekkürler.Gerekli bir uygulama :tebessüm:

musleysa

musleysa

Üye
teşekkürler ama konuya ulaşılamıyor

KELGER

KELGER

Üye
bi arayan ismini duymak için bu kadar programa gerek var mı?

musleysa

musleysa

Üye
.......

Son düzenleme:
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konu tts motoru değil arayanın ismini söyleyen uygulamanın konusudur

• Beğen
Tepkiler: salegoz
Rahmi06

Rahmi06

Üye
Google ve Samsung tts motorları VocalizerEx TTS gibi net olmuyor. Samsung S4 de bu uygulama olmadan da arayanın ismini söylüyor ama bu program gibi net ve kullanışlı değil.

• Beğen
Tepkiler: musleysa, salegoz ve noss_bar
salegoz

salegoz

Üye
mukemmelsin kardesim
Simdiye kadar kullandigim benzer programlarin krali bu herkese tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

Üst Alt