AranıyoR 1GB RS-MMC

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
AranıyoR 1GB RS-MMC
:help:

1 gb rs-mmc kart için Elinde link olan arkadaşlar atabilirlermi acaba.

Yada telefonunda (6670-7610) 1 gb kart kullanan arkadaşlar nerden aldıklarını ve fiyatını yazabilirlermi??

Şimdiden TEŞEKKÜRLER!!! ;;)

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
HİÇ KİMSENİN BU konuyla ilgili bi fikri yokmuuu!!!!!

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
izmir cankayada bi ara bi yerde gördüm 120 ytl istemislerdi..

MagNum

MagNum

Üye
Ben 256 aldım 35 milyona arkadas benimarkadas 80 milyona 512 aldı 1 gb ise 105 milyonmus ankarada telefoncularda

akrepkral

akrepkral

Üye
120 ytl falan.. o civarlarda ama mp3 playerde falan kullanmak amaçlıda alırsan rs mmc almanı tavsiye etmem...

MagNum

MagNum

Üye
akrepkral sana katiliyom 6600 ÇALIŞTIRAMAYACAĞI PROGRAM YOKTUR..NOT:İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ

Gokhan43

Gokhan43

Üye
MagnuM , konumuzla ne alakası var şimdi bunun.

Sen açmamış mıydın bugün gereksiz mesajlar atmayalım diye bir topic ;)

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
ewet beyler elinizde konuyla ilgili link warsa atarmısınız???

hzrcn

Üye
şu adrese bi bakıwer metin aga orada war :artı: :artı: bu arada bana göre 1gb fazla gelir program filan atmicaksan mp3 tema wav atcaksan 512 fazla bile gelir yinede sen bilirsin :D

vulkanblitz

Üye
adresinden bulabilirsin ben 1 ay once bakmistim yaklasik 115 ytl...bu site adresindende bulabilirsin sanirim....
ama isteyen arkadaslara almanyadan gonderebilirim...1 Gb 55 euro , 2 Gb 75 Euro

abuvice

abuvice

Üye
arkadaşlar bendeki se k750 i ye 1gb hafıza kartı almak istiyorum mp3 için. bu sitelerdeki kartlar se ye uyarmı?. sonuçta uymazsa bi daha geri göndermem gerekecek. bilgisi olan varmı?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
K750i için , Memory Stick Duo kartlarına bakacaksın. ;)

abuvice

abuvice

Üye
gökhan43 baba o dediğin kartlar nerede link verebilirmisin? hepsi burada da varsa rica etsem. yada daha ucuza alabileceğim linkler varsa verebilirmisin. pek anlamıyorum ben se ye hangileri uyuyor. saygılar şimdiden saolasın

Gokhan43

Gokhan43

Üye

Yukarıdaki linkleri bi incele derim :mf:

abuvice

abuvice

Üye
linkteki ürün k750i ye uyarmı gökan baba uyar der isen şimdik alıyorum

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
beyler 1 gb kart izmirde gören duyan kullanan warmı ?????

hasank

Üye
arkadaslar daha önceki bi topic te 512 mb dv rs_mmc 75 80 ytl oldugunu gördüm ancak bana 1 gb anca yeter Güvenilir bi internet sitesi bilen var mı hepsiburda ya baktı m ora yok

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
dv-rs-mmc için daha 1 gb hiççç duymadım wallaaa

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by abuvice+Sep 6 2005, 11:36 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(abuvice &#064; Sep 6 2005, 11:36 AM)</div><div class='quotemain'> linkteki ürün k750i ye uyarmı gökan baba uyar der isen şimdik alıyorum
[post=156174]Quoted post[/post]​
[/b]

Dediğin kart , K750i&#39;de çalışıyor.Yani alabilirsin. :)

Çalıştığını bildiğim arkadaşlar var :)

<!--QuoteBegin-hasank
@Sep 6 2005, 03:57 PM
arkadaslar daha önceki bi topic te 512  mb dv rs_mmc  75  80 ytl oldugunu gördüm ancak bana 1 gb anca yeter Güvenilir bi internet sitesi bilen var mı hepsiburda ya baktı m ora yok
[post=156437]Quoted post[/post]​
[/quote]

1 GB Dv Rs MMC şu an yok. :(

abuvice

abuvice

Üye
teşekkürler maxi cep :bravo: teşekkürler gökhan43 :bravo: şimdi siparişi verdim saolasın baba çok yardımcı oldun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt