Arama Motorları

Sponsorlu Bağlantılar

selcan_06

Üye
    Konu Sahibi
Arama Motorları
Merhabalar Beyler Bayanlar Yurdumun Güzel İnsanları Emek Verip Emeğimizin çabası olarak siz saygıdeğer vatandaşlarımızı Marka tescilli bu kaliteli ortamını kurduk sizleri bu alanda görmek bize mutluluk verir.

Sesliangara Sitemizde şu anda çok kaliteli hizmet anlaşıyı içerisinde sohbet sağlamaktayız. Birbirinden güzel sohbet odaları ile Türkiye ve Dünya’da en lider seslichat ve seslisohbet sitesi olma yolundayız.

sesli angara Sesli Sohbet Odalarımızda bir çok sohbet sever hemşerinizle tanışabilir bu arkadaşlığınız gerçek hayatta devam ettire bilir kalıcı dostluklar kurabilirsiniz . Sesliangara çok güzel eğlenceli vakit geçirmenize imkan sağlıyor. Türkiye ve Avrupanın bir çok ülkesinden katılan kişilerle aynı çatı altında sesli ve görüntülü chat yapabilirsiniz. sesliangara yeni dostluklar muhabbetleri ile değişim arayanlar için son derece mükemmel bir ortam. sesliangara eğlenceli bir ortam olup kesinlikle kalite ve seviyeden ödün vermeyen ideal bir sesli chat kanalıdır. Çok güzel bir toplulukta tanıdıklarınızıla bay ve bayan partnerler ile tanışabilir çok sıcak sohbetler içerisine girebilirsiniz. Bu toplukta yerinizi almak istiyorsanız hemen sesli sohbet odalarımıza misafir olarak yada üye olup nickinizi kaydedip giriş yapabilirsiniz. sesliangara.com ! giriş yapadan önce activex yükleyerek Sesli Sohbet ve Sesli Chat Odalarına bağlanabilirsiniz.

Sesli chat ve Sesli Sohbet Sitemize Giriş Adımları Aşağıdaki Gibidir.

1. Adim : Sitemizin sol üst köşesinde Speakychat Activex Sesli chat Javasını manual çalıştıp yükleyiniz.

2. Adim : Sohbete giriş resmini tıkayıp panelimize giriş yapınız.

3. Adim :Çıkan Panelde misafir olarak yada üye olarak şifrenizle sohbet odalarına giriş yapınız.

4. Adim :Eğer siteye giriş yapıgınızda Speakychat Activex Java yükememisseniz otomatik kurulum yapabilirsiniz.

5. Adim : Sohbet odaları açılacaktır . Sitemize hoş geldiniz bol keyifli sohbetler dileriz!

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bişey sorcam arama motorları mı arama moturlarımı?

• Beğen
Tepkiler: GDDR5 ve BLooD_ReG

selcan_06

Üye
    Konu Sahibi
Aslında arama motorları diye yazacama kelime hatası yapmışım...
Özürdilerim...:S

Uhops

Uhops

Üye
Konu başlığı tümüyle yanlış değil mi?

• Beğen
Tepkiler: Batu.007