AppLock Premium v2.32.6

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
AppLock Premium v2.32.6
AppLock Premium, Android sürümü 4.0 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz alternatif bir uygulama kilitleme programıdır. 5.5 MB apk boyutu vardır. Türkçe dil desteklidir.

What's New:

Optimized function, fixed bugs Support Android 8.0
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: xxnlxx, köprülü, bild ve 2 diğerleri

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Resimlerdeki gibi premium olan sürümü varmı usta

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Onu indirdim hemde farklı versiyonlarını da ama bunun gibi değil menü bu şekil Görseli olan varmı premium

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Onu indirdim hemde farklı versiyonlarını da ama bunun gibi değil menü bu şekil Görseli olan varmı premium

Sizin bahsettiğiniz sanırım smart app lock. şurdan bakın, aradığınız uygulama bu mu:

Yada uygulamanın ismini tam olarak biliyorsanız, google play adresini buraya yazın, ben bulmaya çalışayım. ya forumdan, yada netten.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Sizin bahsettiğiniz sanırım smart app lock. şurdan bakın, aradığınız uygulama bu mu:

Yada uygulamanın ismini tam olarak biliyorsanız, google play adresini buraya yazın, ben bulmaya çalışayım. ya forumdan, yada netten.
AppLock aynısı ama benim istediğim eski sürümün premium versiyonu resimdeki menülü görselli AppLock 1.99.2 bunun premium olanını bulamadım

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bu sürümün premium olanı bende de yoktur. İnternetten kolay bulunacak gibi değil doğrusu. Ama telefon rootlu ise, lucky patcher ile yamalayabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bu sürümün premium olanı bende de yoktur. İnternetten kolay bulunacak gibi değil doğrusu. Ama telefon rootlu ise, lucky patcher ile yamalayabilirsin.
Sürümden ziyade menü aynı olsun istiyorum yeni sürümler farklı sevmiyorum

manolyam63

manolyam63

Üye
bende kullanıyorum gayet güzel

Üst Alt