Apple’ın iPhone 5S reklam filmi ortaya çıktı

 • 17 Eylül 2013
 • 689 Okunma
 • 5 Cevap

 1. Akıllı telefon pazarının dev ismi Apple, bu sene merakla beklenen etkinliğini geçtiğimiz günlerde nihayet gerçekleştirdi. Her iPhone tanıtım etkinliğinde sadece bir model sunan firma, bu sefer iki yeni model ile karşımıza çıktı. Bu modellerden bir tanesi iPhone 5S olurken bir diğeri de iPhone 5C adı ile karşımıza çıktı.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Apple iPhone 5S, bir önce ki model olan iPhone 5‘in tasarımında geliyor.Apple iPhone 5C ile birlikte iPhone 5‘in de üretimini durdurdu. iPhone 5S 1.7Ghz saat hızında çalışan çift çekirdekli A7 64-bit işlemci içeren yonga seti ile geliyor. 1GB sistem belleği yanı sıra 16GB/32GB/64GB dahili veri kapasiteleri sunacak olan model iOS 7 üzerinde çalışacak.

  Apple‘ın yeni akıllısı ayrıca 8MP arka kamera ve 1.2MP FaceTime ön kamera sunuyor. Apple ayrıca daha önce ki modelleri siyah ve beyaz olarak sunarken, iPhone 5S‘de siyah, gri ve altın renklerinde sunulacak.Apple çıkış tarihi olarak da 20 Eylül tarihini belirlemişti.

  Ayrıca Apple’ın iPhone 5S’le en büyük sürprizi ise parmak izi tarayıcısı oldu. Home Butonu içerisine entegre edilmiş parmak izi tarayıcısı Touch ID adı ile geliyor.

  Apple‘ın iPhone 5S akıllı telefonu henüz satışa çıkmasa da ilk tanıtım filmi de geldi. Bu yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ancak videonun resmi yollardan gelmediğini de belirtelim.  Apple’ın iPhone 5S reklam filmi ortaya çıktı
   


  Yazan: ANIL
 2. işlemciyi overcloclayp çıkardılar başarıyı haketmiyor
   

 3. Overclocklayıpmı :ah Bence sen önce a6 ile a7 arasındki farkları öğren bir kere mimari bile değişti en başta 64bit desteği geldi işlemciye sen ne overclockundan bahsediyorsun ?
   
 4. :oha:
   
 5. 64 bit be breh! Boru değil.
   
 6. Bence 5S ile yapmaları gereken atağı yaptılar, özellikle 64bit ile. Touch ID de göz boyamak için hoş bir eklenti :pro:
  ---
  Bu arada reklam çok hoş olmuş :D
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/02/2019 - 09:18