Apple WWDC 2014 Wallpaper Pack (3GS-4-4S-5-5C-5S)


playloud

playloud

Üye
    Konu Sahibi
Herkese merhaba,

Bildiğiniz gibi Apple geçen hafta WWDC 2014 organizayonunu düzenledi. APPLE'ın bu etkinlik için kendi cihazlarına hazırlamış olduğu birbirinden güzel duvar kağıtlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Iphone 3GS , 4 , 4S , 5 , 5C ve 5S ile uyumludur. Cihazınıza uygun olanı kullanabilirsiniz.

Hepsini tek dosyada topladım.

İndirme Linki :
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt