Haber Apple, Siyah iPhone 7 ve iPhone 7 Plus stoklarının tükendiğini doğruladı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple, Siyah iPhone 7 ve iPhone 7 Plus stoklarının tükendiğini doğruladı
Apple tarafından bu sene Jet Black renk seçeneği eklenen iPhone 7 ve mat siyah iPhone 7 Plus'ın stokları tükendi.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Apple tarafından gelen açıklamaya göre yeni siyah iPhone 7 modelleri oldukça fazla ilgi görüyor. Siyah iPhone 7 ve 7 Plus ön sipariş ile alınmadıysa 16 Eylül tarihinde Apple Store'da siyah iPhone 7 modellerini stokların bitmesinden dolayı bulamayabilirsiniz.

Önümüzdeki haftalarda siyah iPhone 7 ve 7 Plus'ın tekrar stoklara girmesi bekleniyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
2017 ayfonun senesi olacak gibi

0MG90

0MG90

Üye
Yine beklenen oldu. İlgi çok fazla. Şaşırmadım açıkçası, yurtdışında millet rahatça alabiliyor. Bizdeki gibi 2-3 katı fiyat yok.

furyzer0

furyzer0

Üye
Her yeri parmak izi ve çizik olunca da o kadar ilgi görecek mi acaba? Bence seneye bu renk pek satmayacak.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Türkiyeye Ayırdıkları Stoklardan Versinler Nasılsa Burda Çok Satmayacak :ehe

furyzer0

furyzer0

Üye
Türkiyeye Ayırdıkları Stoklardan Versinler Nasılsa Burda Çok Satmayacak :ehe
Hiç olur mu kapış kapış gider. Masaya koydun mu çok şekil durur:D İki böbrek fazlalık zaten bir tanesini satarlar:D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hiç olur mu kapış kapış gider. Masaya koydun mu çok şekil durur:D İki böbrek fazlalık zaten bir tanesini satarlar:D

Ahahaha :D Hadi Bi Böbrekte Ben Vereyim Kampanya Yaparız :D :D Valla Millet Evkura Gidiyor Yada Oparatörden 10 Tllik Şeyi Taksit Yapıp 20 TLye Alıyor Havasıda Bar Cinsinden Ölçülemez Bile O Derece Hava Atarlar.

man20

man20

Üye
Böbreğini satacak olan varsa benimle iletişime geçsin. Ticarete dökmeyi düşünüyorum :)

Üst Alt