Apple Samsung'a taş attı.

 • 15 Mart 2013
 • 903 Okunma
 • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Galaxy S4 tanıtılmadan birkaç saat önce Apple yöneticisi Androidi küçümsedi.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Apple'da pazarlama bölümünde ikinci başkan olarak görev yapan Phil Schiller, Samsung Galaxy S4'ün eskimiş bir yazılım sürümüyle geleceğini ve kullanıcıları güncelleme için beklemek zorunda bırakacağını ifade etti.

  Bu gece Türkiye saati ile 02: 00'da ortaya çıkan Galaxy S4'ü hedefine alan Schiller, Android kullanıcılarının sadece yüzde 16'sının Android'in son sürümünü kullandığını, Galaxy S4'ün 1 yıllık bir yazılımla geleceğinin söylendiğini vurguladı. Android'in güvenliği konusunda yaptığı açıklamayla öne çıkan Schiller, 2012'nin dördüncü çeyreğinde iPhone'dan Android'e geçenlerin, Android'den iPhone'lara geçenlerden dört kat daha fazla olduğunu iddia etti.

  Schiller daha da ileri giderek Android'i şu sözlerle "küçük düşürdü": "Android genellikle geneleksel ceplerin yerine geçen bir cihaz olarak sunuluyor ve iPhone kadar iyi bir deneyim sunmuyor."

  Schiller'ın Samsung'un Galaxy S4'ü hakkında konuşması, aslında Android'in ve Samsung'un akıllı cep pazarında gerçekten de önemli bir yere geldiğini, Android'in Apple üzerinde kurduğu baskıyı gösteriyor.
   


  Yazan: Mad EagLe
  HAM ZA bunu beğendi.
 2. apple korkmuş :kıskıs::kıskıs:
   
  Mad EagLe bunu beğendi.
 3. Son cümle iyi :)
   
  Mad EagLe bunu beğendi.
 4. korkması doğal 5'i fazla tutturamadı android satışlarını etkilemedi pek ve androidli telefonlarda git gide çoğaldığından korkması normal artık samsung apple kopyasıda yapmıyor s3 kasasını iyi tutturdu tasarımda özünü kullanıyor apple bunada laf yapamayınca sıkıntıya düştü tabi :)
  Evet android hızla gelişiyor apple, android iphone 5 ile durduramayacağını anladı sanırım artık sağlam bir 5s yapmak zorunda :)
   
 5. Şu cümlede bir tuhaflık yok mu ? yoksa ben yanlış mı anlıyorum...


  Android'in güvenliği konusunda yaptığı açıklamayla öne çıkan Schiller, 2012'nin dördüncü çeyreğinde iPhone'dan Android'e geçenlerin, Android'den iPhone'lara geçenlerden dört kat daha fazla olduğunu iddia etti.
   
  Mad EagLe bunu beğendi.
 6. doğru olabilir ya da schiller korktuğundan böyle birşey söylemiş olabilir :ehe şöyle olabilir adam android kullanıyordur s2 veya s3 ya da diğer daha düşük modeller iphone denemek veya iphone geçmek istemiş olabilirler ama bence o kadar değil note 2'ler s3'ler s3 miniler deli gibi satıyor.
   
 7. *** korkusu başa bela sitiv reyiz gitti apple durdu yazılımsal olarak yeniliklerin hepsi artık samsungda panoromayı yeni bi olaymış gibi reklamlara koysunlar anca
   
 8. açık bir dille söylüyorum "yusuf yusuf" tabiri tam oturmuş şu açıklama için :)
   
  Dede bunu beğendi.
 9. Yanlış söylemiş ama.ios u bırakıp androide geçenler 4 kat faza demiş :)
   
 10. eee bi yeri kırılmışmı bari samsungun :ehe
   
 11. belki başka ülkelerde iphone daha çok tutuluyordur onunla alakalı olabilir sonuçta ortada böyle birşey olmadan bunu söyleyemez :)
   
 12. Steve jobstan sonra o elit apple gitti yerine rekabetçi apple geldi bu çok yanlış zira elimde 4s var 1.5 sene daha bunu kullanacağım o zamana kadar android gelişirse biraz daha androide geçerim işin açıkçası sıkılıyor insan biraz.

  Gelişirse derken şuan çok iyi bir durumda android dakat ekran uyumsuzlukları var uyg arayüzleri ios kadar iyi değil ve dalvik sorunu var geriye kalan herşey çok güzel bence umarım apple iphone 5s yada 6 ile kendine bir yenilik katabilit
   
 13. tek kelimeyle yusuf yusuf :) doğru açıklamışsınız:D apple cidden korkmaya başladı
   
 14. 1 buçukk sene sonra değişiklik istiyorsanız o zaman wp deneyin tabiki gelişirse :)
   
 15. Apple Samsung'a taş attı.

  Buna taş atmak denirse tabi.Resmen korktuklarını dile getirmişler.
   
 16. işte hep korktuğundan :)
   
 17. O degilde linux kerneli google yapmak istedigi hale getirirse androide nerden taş aticaklar acaba :)
   
 18. O değilde şu android olmasa samsungun işi yaman.
   
 19. en güzel androidli cihazları samsung üretiyor ama bol seçenek ve sürekli yenilik ve yeni amiral gemileri ile htc motorala hatta sony gibi büyük bir markayı bile gölgede bırakmayı başarıyor.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 09:22