Apple Maps, Google Çalışanlarına Emanet

 • 25 Eylül 2012
 • 617 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. [h=2]Apple'ın tartışmalı harita uygulamasını iyileştirmek için eski Google çalışanlarını işe aldığı söylentisi ortalığı karıştırdı. Detaylar haberimizde.[/h]
  Google'ın Haritalar servisini iOS'a bizzat getirmesi beklenirken, Apple da boş durmuyor. iOS 6 ile birlikte geçilen Maps uygulamasının büyük tartışmalara yol açması, Apple'ın radikal yöntemlere başvurmasına neden oluyor. Çeşitli sorunları barındıran Maps uygulaması için; Apple'ın eskiGoogle çalışanlarına "reddedemeyecekleri teklifler" sunduğu belirtiliyor.Eski bir Google Maps çalışanından alınan bilgiye göre, Apple eski Google ekibine rekabetçi teklifler sunarak, iOS 6'da bulunan harita uygulamasını geliştirmek için çalışan arıyor. Listenin başında ise Google Maps'in geliştirilmesine destek olmuş eski çalışanlar bulunuyor. Aynı söylentilere göre teklif götürülen pek çok eski Google çalışanı, yeni bir ürün üzerinde çalışma fırsatına olumlu bakıyor.Apple'ın bütçeyi geniş tuttuğu ve bahsi geçen çalışanların taşınma masraflarını da üstlendiği belirtilirken, Google'ın da iOS 5 ve öncesinde kullanılan Google Maps uygulamasını App Store'da taşımasıyla birlikte rekabetin kızışacağı öngörülüyor.
   


  Yazan: MoonLife01
 2. :hmmm
   
 3. alıntı yaptiginiz yazilara bunu belirtiniz yoksa konu cop kutusuna taşinacaktir.
   
 4. Neyi yapalim?
   
 5. alinti yaptiginizi ve alinti yapilan siteyi belirtin. Ornek  Alıntı: sdn
   
 6. Apple en iyisini yapmış bence.tabi eğer haber doğruysa.
   
 7. Olabilir Apple biraz piyasanın p*ştu:D
   
 8. :ehe kesinlikle


  - - - Eklendi - - -

  vallaha adam akıllı çalıştığı sürece kullanıcılar açısından sorun olacağını sanmam hem gidip dünkü çocuğu işe almıyorlar google'ın eski çalışanlarını alıyorlar yani tecrübeli insanları işe alıyorlar bence iyi olmuş :oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 18:58