apple ipod 1. nesil !önemli!(sorum var)

• 2 Mayıs 2011
  • 1407 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 2. el ipod touch 8 GB 1. nesil veya 2. nesil almayı düşünüyorum. Her oyun çalışır mı?(Son zamanlardaki appstore deki oyunlar)Lütfen yardımcı olun. Alıcam ama eğer oyunları kasacaksa veya çalıştırmayacaksa paramın boşuna gitmesini istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

Yazan: hkose007
  2. son zamanlarda çıkan yüksek kaliteli iPhone oyunlarını oynamak için en iyisi ipod touch 4. nesil tabiki. Ama 3. nesilde de tüm oyunları oynayabilirsiniz ( şimdilik ) 2. nesilde ise yeni oyunları oynayamassınız ( örn HD olmayan NOVA versiyonu kasıyor )

3. 1. nesile hiç girme derim. Alacaksan 3. nesil veya 4.nesil al ama şöyle birşey var : 3. nesil 8gb lık model ile 2.nesil modeller aynıdır. Bu yüzden 3. nesil istersen 16-32-64 lük modellere bak. Çünkü 3.nesil 8gb aslında 2.nesil 8gb. Ama istersen 4.nesil 8gb lık modeller çok hoş.

4. evet söylemeyi unuttum, arkadaşında dediği gibi 3. nesil 8 GB'lık ipod touchlar, 2. nesil donanımı taşıyor. Bu yüzden en az 16 GB'lık 3.nesil bir ipod touch almanız gerekiyor :oke:

5. teşekkürler...

6. rica ederim :oke:

7. ya bişi sormam lazım benim ipod touch 1. nesil garanti yok ekranda kıırmızı çizgiler çıktı napmam lazım lütfen yardım edin :(

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 00:57