apple ipod 1. nesil !önemli!(sorum var)

• 2 Mayıs 2011
  • 4123 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 2. el ipod touch 8 GB 1. nesil veya 2. nesil almayı düşünüyorum. Her oyun çalışır mı?(Son zamanlardaki appstore deki oyunlar)Lütfen yardımcı olun. Alıcam ama eğer oyunları kasacaksa veya çalıştırmayacaksa paramın boşuna gitmesini istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

Yazan: hkose007
  2. Güncel bir sürüm ipod almanı tavsiyederim.
    Yeni çıkan ikinci ellerden falan,çünkü apple eski çıkanların desteğini kesti.

3. peki 2. nesillerin versiyonunu yükseltemem mi? Çünkü yeni sürümlülerin (3.ve 4. nesillerin) fiyatları pahalı :S

4. Dostum alacaksan 2.nesil al ve hayır, apple yazılımsal ve uygulama destegi sunmaktadır. Ama yeni ve 3d oyunlar bu cihazlarda kasacaktır bilgine.

5. Cihaza uyumlu olmayan program appsotera'da yer almaz.
    Tutupta kenardan köşeden bulduğunuz program veya oyun ıphone,ipad ve ipod cihazına yüklenmez.
    Sacede jailbreak yapıp işletim sistemini değiştirip cydia programı veya oyunu yüklersiniz.
    Yazılım desteğini eski ürünler de kesti,güncelleme bitti.Yeni yazılım falan yok.
    İphone 2g ve 3g,ipod1. ve 2. nesil de bitti. Yanlış bilgilendirmeyin.
    < Resmi açmak için tıklayın >

----------Eklendi @ 17:06:35 ---------- Yazıldı @ 16:49:51 ----------

Pahalı olmasının sebebi ipod 1. ve 2. nesil de artık güncelleme falan yok.
    1. yada 2. nesil alcağına 2. el 4. nesil al ön tarafta kamera bile var görüntülü görüşme yaparsın.

6. alacaksan 4. nesil al

7. Yeni yazılım olmayabilir fakat hala uygulamaları destekliyor yanlış bilgilendiren falan yok![/B]
    [/FONT]

8. apple yazılımsal ve uygulama destegi sunmaktadır'' diyen ben değilim ayrıca Appsotera dan yüklenmiyen zaten kasmaz yüklenmiyen program'da cihazın store'inda olmaz

9. Uygulama desteği sunuyo arkadaşım, çoğu uygulama çalışıyo yeni 3d oyunlar vs. hariç.

10. Teşekkürler :)

11. ipod nano birinci nesile oyun falan yüklemek için hacklemek mi lazım?

12. hayır hack yapılmaz.Jailbreak yapıcaksınız :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 20:51