Apple iPhone 5'mi Samsung Galaxy SIV'mü Yoksa SIII mı (NEDEN)

Sponsorlu Bağlantılar

htahta

Üye
    Konu Sahibi
Apple iPhone 5'mi Samsung Galaxy SIV'mü Yoksa SIII mı (NEDEN)
Arkadaşlar yeni bir telefon almaya karar verdim ama hangisini alacağıma karar veremiyorum sesi iyi olacak bir telefon istiyorum. bu yüzden s3mü ,s4 mü yoksa iPhone 5 mi diye size sordum. minileriylede karşılaştırırsanız iyi olur şimdiden teşekkürler. Unutmayın sesi güzel olacak ...
:hih:

MrExpert

MrExpert

Üye
Telefondan beklentilerine göre değişir ...

IVI-Elia

Üye
İhtiyaçlara göre değişir ama ses sizin için birincil öncelikse HTC ONE tabiki.Beats Audio ve BoomSound ile mükemmel.Ayrıca gayet sağlam, hızlı ve yenilikçi bir telefon.S4 mü iphone 5 mi dersen ihtiyacına göre değişir...

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Bende alacaktım kararsız kaldım ve simdi yazın iphone 5s'in tanıtılmasını bekliyorum. Böylesi daha mantıklı. Sizede beklemenizi öneririm

ka_za

ka_za

Üye
Bıktım su konular ve tartışmalarını görmekten :)

fk555897

fk555897

Üye
Ses dersen HTC One. Nedeni beats audio ses kalitesinin en gelişmişi var.

Oyun istersen iPhone 5 veya Samsug Galaxy SIV. Nedeni iPhone 5'in işletim sistemi iOS ve çözünürlüğü az bu yüzden oyunlarda sorun yaşatmıyor, Samsung Galaxy SIV ise fu-ll HD çözünürlüğe, Exynos 5 Octa işlemciye ve Power 544 ekean kartına sahip donanım olarak SIV mükemmel.

İnternet ve günlük kullanım için istersen iPhone 5. Nedeni ise; iOS işletim sistemine sahip olması, 4G (LTE) teknolojisine sahip olması, 100 Mbps internet hızı.

Matthe

Matthe

Üye
İnternet ve günlük kullanım için istersen iPhone 5. Nedeni ise; iOS işletim sistemine sahip olması, 4G (LTE) teknolojisine sahip olması, 100 Mbps internet hızı.

Türkiye'de 4G LTE yok ki :D

tapatalk

tapatalk

Üye
lte yi bi 10 yil bekleriz

avcitalip

avcitalip

Üye
bence hTC One şu anda piyasanın en iyisi :evet: S4 belki performans anlamında geçer ancak ses kalitesi v.s olarak samsung hTC'nin yanına yaklaşamaz... iPhone 5 desen fiyatını hak etmeyen bir cihaz çıktı başımıza :(

PriZm

PriZm

Üye
bence hTC One şu anda piyasanın en iyisi :evet: S4 belki performans anlamında geçer ancak ses kalitesi v.s olarak samsung hTC'nin yanına yaklaşamaz... iPhone 5 desen fiyatını hak etmeyen bir cihaz çıktı başımıza :(

Yalnız Galaxy S |V'ün nasıl bir ses kartı barındırdığını bilmiyoruz.

Galaxy S2/Note vasat
Galaxy S harika
Galaxy S3/Note 2'nin ortalama bir ses kalitesi var.

Galaxy S, One X'de ki Beats çipinden daha kaliteli bass filtresine ve ses ayrıştırıcısına sahip.Aynı ses çipi iPhone 4s ve 5'de de mevcut.

• Beğen
Tepkiler: MrExpert
fk555897

fk555897

Üye

iPhone 5 nasıl fiyatını hak etmiyor? Samsung Galaxy SIV iPhone 5 kadar kaliteli bir kasa ile gelseydi en az 3000 TL civarında bir fiyatı olurdu.

tapatalk

tapatalk

Üye
iPhone 5 nasıl fiyatını hak etmiyor? Samsung Galaxy SIV iPhone 5 kadar kaliteli bir kasa ile gelseydi en az 3000 TL civarında bir fiyatı olurdu.

Gordun mu la s4 un kasasisini ben izledim tanitimini s3 eden çok daha sağlam ince hafif ve polikarbon orani yüksek bir cihaz. Samsung metal kasa yi aktiv de kullandi kasada ezilmeler oldu ve sar değeri artti

PriZm

PriZm

Üye

iPhone 5'in fiyatını hak etmediğini herkes biliyor.

Sadece ekran büyüdü tasarım biraz değişti fiyat yine tavan yaptı al sana iPhone 5.

htahta

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. htc one üzerinde çok durmuşsunuz .bu yüzden bu telefonu bir araştırmaya karar verdim. benim için en önemlisis ses hız ve oyundu çok teşekkürler.bide bu HaTiCe one nin fiyatı kaç gibi olur

..maHsun..

Üye

LTE ile 4g ayrı şeyler.4G gelir ama LTE'ye daha zaman çok.

Epey geriden geliyoruz :zzz:

lte nedir ne işe yarıyor :)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. htc one üzerinde çok durmuşsunuz .bu yüzden bu telefonu bir araştırmaya karar verdim. benim için en önemlisis ses hız ve oyundu çok teşekkürler.bide bu HaTiCe one nin fiyatı kaç gibi olur

2 milyar

PriZm

PriZm

Üye
Yazmaya üşendim kusura bakma :ehe

Üst Alt