Haber Apple, Beats'i Satın Alıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Apple, Beats'i Satın Alıyor!
Teknoloji devi Apple'ın, popüler ses sitemleri
üreticisi Beats'i 3.2 Milyar Dolar'a satın almak
istediği orta çıktı. iPhone 6 Beats destekli
gelebilir. HTC ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran popüler ses sistemleri üreticisi Beats Audio'nun yeni yol haritası herkes tarafından merak ediliyordu. Ortaya
atılan son iddia ile HTC cihazlara sunmuş olduğu Beats Audio desteği ile müzik keyfini iki katına çıkaran Beats firmasının yeni yolu belli oldu gibi. Beats'i 3.2 Milyar Dolar'a satın alabilir İddialara göre Apple, Beats'i satın almak için kolları sıvamış durumda. Apple'ın, Beats'in hem ses teknolojisinden hem de geçtiğimiz aylarda piyasaya
sürülen Beats Music servisinden yararlanmak için Beats Elelectronics'i tam 3.2 Milyar Dolar'a satın almak istediği ortaya çıktı.

Yeni nesil cihazlarda Beats Audio desteği olabilir Bloomberg haberine göre bu satın alma işlemi için görüşmeler başlamış ve işlem en geç önümüzdeki
haftalarda sonuçlanacak. Eğer Apple, Beats'i satın alırsa iPhone 6, iPod, iPod touch, iMac, Macbook ve iPad cihazlarda Beats'in ses teknolojisi yer alabilir. Bakalım bu satın alınma işlemi
gerçekleştikten sonra yeni nesil iCihazlarda Beats
Audio desteği olacak mı?

MaxipmaN

Üye
hayırlısı

0MG90

0MG90

Üye
HTC'de iken iyiydi ya.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Haydi bakalım :eller:

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Hayırlısı inşallah.

{°≤°}

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
applede ınternetsız radyo olmadıkca muzık dınlemem ben appleden

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Var

fk555897

fk555897

Üye
Hangi cihazda kullanacak acaba.

PriZm

PriZm

Üye
Büyük ihtimal iPhone 6 iBeats kulaklıkla gelecektir.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
10 dolarak hoparlörü mal eder, pakete beat yazar üstüne 200 dolar fiyat koymazlarsa iyidir.

xmustx

xmustx

Üye
Kullanan varmı bari memnunmusunuz ?

furyzer0

furyzer0

Üye
Kullanan varmı bari memnunmusunuz ?
benim babam almıştı şu kulak içi kulaklıklardan sonra bana hediye etti bence o paraya değmez normal n8 imle gelen kulaklıktan farkı yoktu ki beatsi n8 den4 yıl sonra aldım
--------------------------------
Bence fiyatı artırmak için alıyorlar arkaya yapıştır beatsı 100$ ekle fiyata :D

xmustx

xmustx

Üye
Teşekkürler

Emre

Üye
Al dedim aldı.

boran9999

boran9999

Üye
Iphone 6s + alırken urBeats kulak içi kulaklıkta aldım kesinlikle parasını hak eden bir marka değil kimseye tavsiye etmem. Ama kutu içeriğinden çıkan kulaklıktan daha kaliteli.
Birde Beats pill + bluetooth hoparlör almıştım oda aynı vasat kalite onu Bose SoundLink Mini II ile değiştirdim üzerinede 100TL ye yakın para iadeside aldım arada dağlar kadar kalite farkı var.

Son düzenleme:
xmustx

xmustx

Üye
Peki @boran9999 şu hale gelmesinde sence ana etken apple mıdır ?

Üst Alt