Apple, 10.2-inç yeni iPad modelini duyurdu


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple'dan 10.-inç yeni iPad duyurusu geldi. Apple'ın yeni iPad modeli 9.7-inç'lik giriş seviye iPad'in yerini alıyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


A10 Fusion işlemci ile duyurulan yeni iPad'in çıkış tarihi 30 Eylül olarak açıklandı. Apple'ın 10.2-inç'lik yeni iPad modelinin fiyatı ise 329 Dolar. Yeni iPad modeli için bugün ön sipariş verebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Ozan
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt