[APP STORE] Talking Baby Bear & Talking Dragon yeni uygulamalar


peaksel

Üye
    Konu Sahibi
Sanal hayvanlar çok sevimli ama peki ya sanal kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz? En İyi Arkadaşım Anna uygulamasını hemen edinin ve onunla ilgilenin.

En İyi Arkadaşım Anna:

 

peaksel

Üye
    Konu Sahibi
Köpek Bakma Oyunları Pug Paşa eğlenceli oyunlar ile onu mutlu etmenizi bekliyor. Paşa'yı sahiplenin, onunla ilgilenin ve eğlenceli oyunları oynayarak en iyi arkadaşı haline gelin! Sıradan köpek oyunları oynamayı artık bırakın. Eminiz ki saha önce hiç böyle bir hayvan bakma oyunları oynamadınız. Bu köpek oyunu sayesinde hem çok eğleneceksiniz hemde neden diğer evcil hayvan oyunları ile farklarını göreceksiniz. Hayvan bakma oyunları ve köpek oyunları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Köpek Bakma Oyunları Pug Paşa:

 

peaksel

Üye
    Konu Sahibi
Emma’ya bahçe dekorasyon fikirleri hakkında yardımcı olmaya ve çiçekli bitkiler ile dolu bir bahçe oluşturmasına yardımcı olmaya hazır mısınız? Bu bahçe dekorasyon oyunları uygulamasını deneyin, Emma bahçıvan oyunları ile türlü türlü çiçekler yetiştirin! Emma Bahçıvan: Bahçe Oyunları uygulamasını hemen indirin ve harika bahçe dekorasyon fikirleri bahçe dekorasyon oyunları sayesinde gerçeğe dönüşsün!

Emma Bahçıvan: Bahçe Oyunları:


 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt