App Lock: Fingerprint&Password 1.8.4 - Uygulama kilitle, Parmak İzi veya Şifre ile aç.

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
App Lock: Fingerprint&Password 1.8.4 - Uygulama kilitle, Parmak İzi veya Şifre ile aç.

KeepSafe'ten AppLock her uygulamayı güvenle korur
Parmak izinizi cihazınıza kaydettiğinizde, cihazınızın yerel hafızasında güvenli bir şekilde saklanır. App Lock (Uygualama kilidi) veya Google Play Store hiçbir şekilde parmak izinize erişemez ve kullanamaz.
•   WhatsApp veya Facebook gibi tüm uygulamaları kilitleme
•   Uygulama kilidini PIN veya Desen ile kaldırma
•   Destekleyen Samsung cihazlarda, kilitli uygulamaları parmak izi ile açma
•   10'dan fazla dil desteği
•   Güzel Android L tasarımı
•   Basit kullanım
•   Yeni uygulamaların korunmasında proaktif
Hepimiz telefonumuzu arkadaşlarımıza veya ailemize vermek zorunda kaldığımız ve onların da
bize özel uygulamaları açmaya başladığı zamanki o tedirginlik anını çok iyi biliriz.
40 milyonu aşkın kullanıcısıyla KeepSafe şimdi size güzel ve kullanımı kolay uygulaması App
Lock ‘u sunuyor. What’s App, Facebook, Kik, SMS, Rehber, Eposta ve diğer uygulamaları PIN
veya Parmak izi ile koruyun.

• Uygulama Google Play Store'da ücretsiz olarak sunulmakta ancak paylaşmamın nedeni bu işi yapan en iyi uygulama olmasından dolayıdır.
  • İstediğiniz her uygulamayı kilitleyebilirsiniz. Kilidi açmak için ise PIN, şifre, şekil ve en önemlisi parmak izi yöntemini kullanabilirsiniz.
  • Tabii ki marketteki şaka yapmak için kullanılan parmak izi uygulamalarından değil, bu yöntemi kullanabilmek için cihazınızda parmak izi sensörü bulunmak zorunda.
  • Benzer uygulamalar var ancak parmak izi konusunda uygulama kilidini en hızlı ve reklamsız bir şekilde açan tek uygulama.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: gezegen5271, By YusufEMRE ve ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bu uygulama çok şarj yiyor tavsiye etmem. Mevcut şarjın %10'unu tüketiyor.

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulama çok şarj yiyor tavsiye etmem. Mevcut şarjın %10'unu tüketiyor.

Abi bende herhangi bir değişim olmadı acaba ben mi fark etmedim bilmiyorum ancak bugün kontrol edeceğim. Bilgilendirme için sağol olmazsa alternatif buluruz. Aslında var ama reklam koymuşlar.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Ekran süresi 50 dakika bana normal geldi inşallah fazla şarj yemez :cry:

Galaxy S7 Edge ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ekran süresi 50 dakika bana normal geldi inşallah yemez :(

Galaxy S7 Edge ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.

Ani şarj düşüşünden bahsetmiyorum bütün şarj içinde %10 luk bir payı oluyor. Gerçi kişinin cihazı kullanımına göre değişebilir. Günlük kullanımdan bahsediyorum sabahtan akşama yanı :)

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Ani şarj düşüşünden bahsetmiyorum bütün şarj içinde %10 luk bir payı oluyor. Gerçi kişinin cihazı kullanımına göre değişebilir. Günlük kullanımdan bahsediyorum sabahtan akşama yanı :)

Anladım şimdi. Geri bildirim yapalım belki çözerler. Arayüzü ve reklamsız olması en iyi olarak geldi bana. Kullandığın var mı acaba şuan ?
1.8.4
* Fixed regression that caused high battery usage on some devices.

Fix gelmiş düzelmiş olabilir belki yine de test edeyim bir gün.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ehz studio nun "Fingerprint applock for
samsung" isminde uygulaması vardı ama onunda güncel sürümünü bulamıyordum şimdi baktım markettede göremedim :)

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Ehz studio nun "Fingerprint applock for
samsung" isminde uygulaması vardı ama onunda güncel sürümünü bulamıyordum şimdi baktım markettede göremedim :)

Kaldırmış, ben de onu aradım bulursam zaten direk onu kullanırız :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
snaykeder

snaykeder

Üye
Tesekkürler

gezegen5271

Üye
link kırık

Üst Alt