ApkModifier v3.3.2 Türkçe (Yeni Nesil Apk Editörünüz Hadi Hayırlı Olsun)

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bir apk var sadece o romu yükleyince resimleri duvar kağıdı yapabilyorsun onun içinden resimleri çıkartma imkanı varmı?
Zip programı ile fln bakinca root Explorer fln olmuyor gözükmüyor

rear2011

rear2011

Üye
Paylaşım için teşekkürler.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bir apk var sadece o romu yükleyince resimleri duvar kağıdı yapabilyorsun onun içinden resimleri çıkartma imkanı varmı?

resimler room'da ise, zor. room ile aram yoktur. ama apk dosyasında ise belki içinden çıkabilir. isterseniz apk dosyasını paylaşın bende bakayım. merak eden biri olursa o da bakıp resimleri kim çıkarabilirse artık.

goldmobile

goldmobile

Üye
apk dosyasını telefon hafızasına atıp öyle çeviriyi yapın. Telefonunuzda hafıza kartı varsa eğer hafıza kartına erişim sorunu gibi geldi bana.

-----------

Ek Açıklama: telefon hafızasına kopyaladığın halde, hala hata almaya devam edersen, MT Manager 2 kullanmanı tavsiye ederim. Bana göre en kullanışlı olanıdır.
resources.arsc dosyasını değiğiniz gibi telefon hafızasında çevirdim ama çevri yapdığım apk yüklenmedi hatası veriyor
resources.arsc dosyasını değiğiniz gibi telefon hafızasında çevirdim ama çevri yapdığım apk yüklenmedi hatası veriyor
tamam değişiklik sonrası imzalamak lazımmış
Apkyı paylaşabilirseniz
Bazı uygulamalar çeviri sonrası açılmıyor durduruldu hatası veriyor

06Nurettin

Üye
Uygulamayı açtım ama dosyalara girmeye çalıştığımda Android 7 sürüm veya üstü kullanıldığında sistem ayarlarından izin vs.mesajı geliyor..oysa telefon rootlu ve uygulama izinleride tam

bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür

poyo34

Üye
Teșekkürler

Üst Alt