ApkModifier v1.3

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümü 2.2 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz bir .apk dosyası düzenleme uygulamasıdır. İlk yüklediğinizde size eski ApkEditor v1.90'ı hatırlacaktır. Çünkü simgesi ona benziyor. Arayüzü de ona çok benziyor. Zira hemen aşağıdaki önizleme resimlerini bu yeni sürümden aldım. Şu anda tek eksiği sözlüğe kaydet seçeneğinin olmamasıdır. İnternet üzerinden çeviriyi de yapma özelliği var, ama türkçeye çeviri malesef hala yok. Buna rağmen, iki günde bir geliştirilmesi doğrusu çok hoşuma gitti. Dil dosyasının kaynağına bakıldığında sanırım ileriki sürümlerde sözlüğe kaydetme ve sözlükten çeviri yapma seçeneği eklenecek gibi geliyor bana. Hadi hayırlısı artık. Bence bu uygulamanın güncellenen sürümlerini artık takip edin.

WHAT'S NEW

V1.3
1. File management to support multi-select operation
2. Optimization of string constant pool search method
3. Settings Add theme selection, you can select the native theme and nostalgia theme
4. Other small optimization


 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt