Apk içindeki resim veya semboller

Sponsorlu Bağlantılar

ByJoker33

ByJoker33

Üye
@AKDELİKAN'ın dediği gibi classes.dex yani smali içinde resim olmaz. Resimler sadece Resources(Res klasörünün) içinde olur. Ben dediğiniz uygulamayı inceledim ve o görseller pathdata olarak, yani kodlanarak eklenmiş.
Ne kadar ararsanız arayın o görselleri bulamazsınız.
Google'da pathdata araması yaparak o görsellerin nasıl eklendiğini öğrenebilirsiniz.
Türkçe anlatan forumlar var. :)
 
Mr Conjurer

Mr Conjurer

Üye
classes.dex dosyasını açabilmek için MT Manager (android) programını kullanabilirsiniz
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt