APK Editor Pro v.1.3.21 Resmi Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
APK Editor Pro v.1.3.21 Resmi Türkçe

Telefonunuzdan veya tabletinizden apk dosyalarını düzenleyebileceğiniz kullanışlı bir program. Tarafımca Türkçe'ye çevrilmiştir. Dil dosyası üreticiye gönderildi ve Türkçe'ye çevrildi.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hasan3472ty, rear2011 ve akflat

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
bunda kaydet yazısı cıkıyordu şimdi neden yok acaba merak ediyorum :bilmm

rear2011

rear2011

Üye
:turkiye::tşk:

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Hata vermesinin sebebi ne ?

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Uygulamanın resmi Türkçe dil desteği var zaten

SHS

SHS

Üye
Evet düzenleme yapmadıysanız ne çevirdiniz?

emarat

emarat

Üye
Arkdaş ayarlarından Türkçeye çevirmiş olmalı :)

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Mağazadan indirince kurunca zaten Türkçe yapımcısına bile sorabilir siniz?

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Mağazadan indirince kurunca zaten Türkçe yapımcısına bile sorabilir siniz?
Yabancı bir siteden proyu indirdim. İçerisinde Türkçe dil dosyası yoktu. Mağazadan indirdiğinde proyu 14,55 TL'ye satın alırsan buradan indirmene gerek yok. Madem Mağaza da Türkçe buradan niye indiriyorsun? İndirmediysen bu konuya bakmana ne gerek var?

• Beğen
Tepkiler: konyalimehmet
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Yabancı bir siteden proyu indirdim. İçerisinde Türkçe dil dosyası yoktu. Mağazadan indirdiğinde proyu 14,55 TL'ye satın alırsan buradan indirmene gerek yok. Madem Mağaza da Türkçe buradan niye indiriyorsun? İndirmediysen bu konuya bakmana ne gerek var?
amaç emeği hiçe sayıp konuyu baltalamak. teşekkürler hocam

• Beğen
Tepkiler: Rahmi06
ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
amaç emeği hiçe sayıp konuyu baltalamak. teşekkürler hocam

Alakası yok benim emeğe saygım sonsuz Türkçe dil desteği tarafımızdan sağlanmaktadır.Önceden hakangüvende çeviriyordu H.G düzenleme yazıyordu neyse beni ilgilendirmiyor başarıların devamını dilerim.Yeni sürümdede dil dosyası resmi olarak güncellenecektir.

Saygılarmla...

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge
Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Alakası yok benim emeğe saygım sonsuz Türkçe dil desteği tarafımızdan sağlanmaktadır.Önceden hakangüvende çeviriyordu H.G düzenleme yazıyordu neyse beni ilgilendirmiyor başarıların devamını dilerim.Yeni sürümdede dil dosyası resmi olarak güncellenecektir.

Saygılarmla...
Demek ki daha dil dosyasını eklememişler. Eklenseydi tekrar neden çeviri yapaydım?

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Son sürüme güncellendi

cengiz49

Üye
Bu programın taaa 1.01 sürümünden beri Resmi Türkçe dil desteği var Rahmi bey.
Emeğine sağlık ama senin bulup çevirdiğin sürüm herhalde birileri tarafından editlenmiş fazla diller çıkarılmış ondan Türkçe dil yokmuş içinde.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Bu programın taaa 1.01 sürümünden beri Resmi Türkçe dil desteği var Rahmi bey.
Emeğine sağlık ama senin bulup çevirdiğin sürüm herhalde birileri tarafından editlenmiş fazla diller çıkarılmış ondan Türkçe dil yokmuş içinde.
Yanlış ve eksik çeviriler vardı. Sıfırdan çeviri yaparak programcıya e-posta gönderdim. Gönderdiğim dil dosyasını bu sürümde yayınlandı. Bu sürümden sonrakinde başka arkadaşlar dil dosyasını göndermiş ama bence yine hatalı dil dosyası.

By.zKn

By.zKn

Üye
Tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: Rahmi06
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar.
Canlı tv uygulamaları rttps stream link dosyaları bulunan klasör yeri nerede olduğunu bana biri bilgi verebilir mi. Yabancı kanalları çıkarıp türkçe linkler ile değiştirmek istiyorum.
Ve lisans key bölümü dosyası klasörü nu de silmek mümkün mü mümkünse klasör yeri nerede
Saygılar.
Emeğe geçen herkese teşekkürler

Emrevitus

Emrevitus

Üye
:alkis:alkis

Üst Alt